Митні правила Кіпру

Гроші:
Обмежень на ввіз і вивіз валюти немає. Ввезена готівкова іноземна валюта в сумі понад 10000 євро (або їх еквівалента) підлягає декларуванню на митниці. На ввезення дорожніх чеків, кредитних карток і інших платіжних документів обмежень немає.

Дозволено:
Дозволено безмитне ввезення: сигарет – до 200 шт., або 50 сигар або 250 гр. тютюну, міцних спиртних напоїв – до 1 л, вина – до 0,75 л, духів – 150 гр., одеколону – 300 гр., сувенірів – на суму до 50 кіпрських фунтів

Заборонено:
Заборонені для ввезення папуги, фрукти і живі квіти, а також будь-яку зброю (включаючи газову), наркотики і небезпечні хімічні речовини. Забороняється підйом археологічних цінностей з дна моря або вивезення їх з території Кіпру без попереднього дозволу директора Департаменту у справах старожитностей.

Враження про Кіпрі нашого менеджера з рекламного туру

Кіпр... Перше враження – дежавю я знову в Греції??!! Коли говорили, що ці дві країни схожі, складно було уявити, що вони схожі як 2 краплі води. Але це на перший погляд. У квітні було досить вітряно, сонечко вже досить добре гріло і вітер, навіть додавав якусь родзинку. Море ще холодне, купальний сезон відкривають у середині травня. Пустельні пляжі, які вже готові до приїзду туристів, які ще тільки починають прихорашивать до сезону. Туристи, які приїхали відпочити в маленьке село чи невелике курортне місто скаржаться на те, що все закрито. Кафе на пляжах, сувенірні крамнички, ресторанчики біля набережної .. все ще не працюють. Поїсти можна або в готелі, або в ресторані в місті. Відпочиваючих в цей час не багато. В основному європейці старше середнього віку. Тусовочні курорти (Айа Напа і Протарас) ще в зимовій сплячці. Готелі працюють на 30% своїх можливостей, клуби майже всі закриті. Гучна музика лунає тільки з тих, в які ходять місцеві жителі. Гіди кажуть, що влітку в цих містах перекривають рух і все місто перетворюється в суцільну тусовку.

За своєю природою Кіпр дуже схожий на Крит. Такий же горбистий, місцями зелений, місцями нагадує пустелю. На острові дуже чіткий поділ на курортні зони. Є тусовочні регіони (Айа Напа і Протарас), вони вдень сплять і сплять вночі. Тут збирають тусовщики з Європи. Сім'ям з дітьми або парам, які шукають тиші і самоти тут не сподобається. Парадокс полягає в тому, що саме в цих регіонах ідеальні піщані пляжі(((. Однією з багатьох пам'яток Айа-Напи є «Чорна Перлина». Це той самий корабель, який був задіяний у зйомках фільму «Пірати Карибського моря».

Для сімейного відпочинку більше підійде Лімассол та Ларнака. Готелі тут пропонують всі необхідні послуги для відпочинку з дітками. Їх розвинена інфраструктура дозволяє цілими днями перебувати на території готелю і з цікавістю проводити час. Піщані пляжі та близькість до визначних так само є «+». Молодь вечорами зможе відвідувати бари і нічні клуби. Їх не так багато як в Айа-Напе а Протарасі, але цілком достатньо для активної нічного життя.

А ось тим, кому потрібні вишукані готелі, сервіс високого рівня і відокремленість будуть задоволені відпочинком в Пафосі і Писсури. Особливістю цих регіонів є кам'янисті пляжі. Провівши тиждень на цьому острові можна з упевненістю стверджувати, що кожен тут знайде те, що йому потрібно для гарного відпочинку.