Громадяни України, які мають біометричні закордонні паспорти можуть відвідувати Грецію без оформлення візи. Перебувати в країнах Шенгенського союзу в безвізовому режимі дозволено не більше 90 днів за останні 180 днів.

Оформлення візи в Грецію
Консульський збір в Київське Консульство становить 60 Євро (в разі відмови у візі-не повертається). Для дітей до 18 років - 25 Євро. При цьому для Посольства Греції в Києві діти можуть бути вписані в паспорт батьків до 16 років. Після 16 років необхідний особистий проїзний документ. Пакет документів для відкриття візи в Грецію має бути надано не пізніше, ніж за 14 днів до дати вильоту. Документи розглядаються в консульстві протягом 7-10 робочих днів.

Документи необхідні для відкриття візи в Консульському відділі Посольства Греції в м. Києві (для мешканців Київської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Харківської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей):

1. Закордонний паспорт (обов'язкова наявність двох чистих сторінок). Паспорт повинен бути дійсним принаймні 3 місяці після повернення з поїздки. Продовжені паспорти подаватся не можуть. Якщо є другий закордонний паспорт, його необхітноно предявити (паспорт подається в Консульство з усім пакетом документів видається в день видачі візи).

2. Ксерокопії всіх заповнених сторінок закордонного паспорта (за наявності другого діючого закордонного паспорта також потрібні аналогічні копії). За наявності прострочених (старих) закордонних паспортів потрібно надати їх копії.

3. 2 фотографії розміром 3,5 х 4,5 см (70%-80% обличчя), в тому числі і 2 фотографії дитини, якщо їде.

4. Копія внутрішнього паспорта (всіх сторінок з відмітками) на аркуші формату А4 з однієї сторони. Копії повинні бути хорошої якості з добре помітними фотографіями і всіма відмітками, без обкладинки і чорних плям.

5. Документи з місця роботи:

5.1 Довідка з місця роботи
на фірмовому бланку (повна назва компанії, адреса та контактний телефон), в якій повинні бути вказані: посада, заробітна плата за останні 6 місяців, запис про збереження робочого місця на період відпустки (надається в оригіналі, з печаткою і підписом директора і головного бухгалтера). Якщо в тур їде директор підприємства, то на довідці підписується головний бухгалтер і заступник директора. Достовірність поданих документів перевіряється Консульством.

5.2. Для Приватних підприємців:
 • копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця (завірена нотаріально);
 • копія ліцензії, якщо діяльність ліцензована (завірена нотаріально);
 • копія звітів про доходи фізичних осіб за останні 6 місяців, завірена податковою службою.
5.3. Для засновників компаній:
 • копії сторінок статуту з відповідними записами, завірені печаткою підприємства.
5.4. Для студентів:
 • довідка з навчального закладу;
 • ксерокопії студентського квитка та залікової книжки (всі заповнені сторінки).
5.5. Для школярів:
 • довідка з навчального закладу (під час літніх шкільних канікул дозволяється довідку не надавати).
6. Фінансові документи:

6.1 Оригінал довідки з банку про наявність рахунку з залишком грошових коштів на рахунку з розрахунку 150 Євро на добу перебування в країні на одного туриста, включаючи дітей.

6.2 Копія пластикової банківської картки (як мінімум перша сторона).

6.3 Travel Checks (Дорожні чеки) в разі відсутності рахунку (копії з двох сторін + копія квитанції на купівлю Travel Checks) на суму 150 Євро на добу перебування в країні.

6.4 Копії документів, які підтверджують стабільність фінансового стану (свідоцтва про право володіння квартирою, будинком, земельною ділянкою, автомобілем).
  6.5 Заява про спонсорство. Для туристів, які не мають власних джерел доходів і туристів, які не можуть надати фінансові гарантії у вигляді довідок з банку або дорожніх чеків необхідно надати нотаріально оформлену заяву про спонсорство від особи, що бере на себе витрати. Також від спонсора необхідні наступні документи:
  • довідка з банку, що підтверджує платоспроможність спонсора;
  • довідка з роботи у формі аналогічній для туриста, якій особисто виїжджає.
  Вищевикладена вимога поширюється і на туристів, які не мають джерела доходів, але мають довідку з банку, тобто вони також надають нотаріально оформлену заяву, довідку з роботи спонсора. Ця вимога поширюється також на студентів або повнолітніх дітей, які подорожують з батьками.

  7. Копія Свідоцтва про укладення (розірвання) шлюбу (можливе надання рішення суду).

  8. Для неповнолітніх дітей:

  8.1 Копія Свідоцтва про народження дитини.


  8.2. Оригінал дозволу на виїзд у разі, якщо дитина виїжджає з одним з батьків або родичем, або завірена нотаріально копія дозволу (дані документи консульство не повертає, тому для перетину кордону має бути окремий эксемпляр).

  8.3 Копія закордонного паспорта батька, який не виїжджає (всі сторінки). Якщо закордонний паспорт відсутній, то копію українського паспорта.

  8.4 У випадку, якщо у батьків оформлена мульті віза, то оформлення візи для дитини відбувається в дитячий проїзний документ.

  8.5 У випадку, якщо віза відкривається тільки дитині, необхідно надати всі необхідні документи на одного з батьків.

  8.6. Якщо у одного з батьків є віза, а дітям необхідно відкривати - обов'язково надається оригінал закордонного паспорта батька, паспорти залишаються в Консульстві на весь період розгляду документів.

  9. Анкета.