Всесвітньо відомий курорт Золоті Піски - перлина Болгарської Рів'єри за 18км від Варни. Курорт пропонує своїм гостям Акваріум та Дельфінарій, старий Морський сад і Музей моря, парк атракціонів "Акваполіс". Цей найбільший за площею курорт на північному узбережжі Чорного моря (довжина пляжної смуги - 14км) славиться своїми пляжами з чистим і дрібним піском, удостоєний авторитетної міжнародної нагороди "Блакитний прапор".

Цілющі мінеральні джерела, відомі своїми лікувальними властивостями ще з часів римських цезарів. На базі мінеральних джерел створені оздоровчі центри, де практикується грязелікування. Курорт не тільки оздоровчий, але і центр розваг. До послуг відпочиваючих - сучасні готелі, розташовані терасами біля самого берега моря і потопаючі в прохолодній зелені парку; ресторани з вишуканими стравами болгарської та європейської кухні, мережа спеціалізованих ресторанів німецької, англійської, грецької та китайської кухні; атракціони, вар'єте, численні бари, кафе і кондитерські, казино, можливості зайнятися різними видами спорту.

Любителі старовини відвідують монастир Аладжа всього за 3км від Золотих Пісків, висічений в прямовисній 40-метровій скелі. Збереглися келії, трапезна, храм, каплиця і крипта. Любителі активного відпочинку знайдуть тут прекрасні умови для занять віндсерфінгом, водними лижами, вітрильними та іншими видами спорту, на відкритому повітрі або в залі. На курорті багато басейнів, тенісних кортів, спортзалів. Є стежки для верхової їзди та велосипедні доріжки, майданчики для гри в кеглі, волейбол, баскетбол, кінотеатр, театр під відкритим небом, навіть дитячий сад.