Послуги

Організація відпочинку і подорожей
Організація відпочинку і подорожей

Головна цінність нашої роботи – організація вашого відпочинку таким чином, щоб ви залишилися задоволені і обов'язково до нас звернулися повторно. Ми підберемо тур, оформимо, проконтролюємо, щоб усе пройшло на найвищому рівні. У нас є професіоналізм, досвід, надійні партнери і, головне, ми дуже любимо чути слова подяки від своїх клієнтів!

Туристичне страхування
Туристичне страхування
У нас Ви можете оформити страховку для виїзду за кордон. У складі туристичних пакетів вона присутня за замовчуванням. Але якщо Ви подорожуєте самостійно, то дуже рекомендуємо мати з собою страховий поліс. Більше того, в Європі він обов'язковий для туристів. Оформити страховку можна у нас в офісі або дистанційно. Розрахунок вартості страховки запитуйте у менеджерів.
Картки міжнародного зв'язку
Картки міжнародного зв'язку
Подорож в інші країни пов'язана з багатьма приємними миттєвостями життя. Сьогодні кількість турів, що пропонуються на ринку України, велика і різноманітна. Все більше людей вдаються до цього чудового хобі. У той же час сучасний динамічний світ вимагає від нас постійно залишатися на зв'язку з родичами, колегами, друзями. Такий мобільний зв'язок практично по всьому світу допоможуть вам забезпечити оператори мобільного міжнародного зв'язку. Для того, щоб значно спростити мобільний зв'язок, а також істотно заощадити на дзвінках при поїздках за кордон пропонуємо скористатися картками міжнародного зв'язку TravelSIM, ГудЛайн, NovaSIM.