Громадяни України можуть в'їжджати на територію Туреччини без оформлення візи терміном перебування до 30 днів. При цьому загальний термін перебування в Туреччині не повинен перевищувати 90 днів протягом шести місяців з дати першого в'їзду. Паспорт маэ бути дійсний не менше 6 місяців з дня в'їзду до країни.

Якщо умови перебування в Туреччині відрізняються від наведених вище, необхідно отримати візу заздалегідь в Консульстві відповідно до законодавства Турецької Республіки.

Вимоги до документів для відвідування Туреччини:
  • наявність у паспорті підпису власника;
  • паспорт, дійсний не менше 6 місяців з дня в'їзду в країну;
  • продовжені паспорти громадян України дійсні для в'їзду до Туреччини;
  • діти до 18 років можуть мати свій паспорт або повинні бути вписані в паспорт батьків; на вписаних в паспорт дітей старше 5 років повинна бути вклеєна фотографія.
Митні правила Туреччини
 
Гроші:
Ввезення іноземної валюти не обмежений суми від 5000 USD потрібно вказувати в митній декларації. Турецькі ліри можна ввозити в країну в необмеженій кількості, але вивозити тільки в сумі, що не перевищує еквівалент 100 USD.

Дозволено:
В Туреччину дозволено ввезення (крім предметів особистого користування) 2 фотоапаратів, радіоприймача, відеокамери і т. д. Відеомагнітофони, телевізори, ювелірні вироби і цінності необхідно вказувати в митній декларації. Крім того, турист може без мита ввозити в Туреччину до 1 кг кави, 5 л неміцних алкогольних напоїв і 1 л напоїв міцністю вище 22 градусів, 20 пачок сигарет або 50 сигар.

Заборонено:

Заборонено ввезення наркотиків, наркомістких ліків, зброї (члени спортивно-мисливських клубів з відповідними документами можуть провезти одне гладкоствольна рушниця і 100 патронів до нього). Заборонений вивіз зброї, боєприпасів, антикваріату і наркотиків.