Аланья - найпівденніший курорт Анталійського узбережжя, має рівнинну місцевість і піщані пляжі. Готелі Аланьї відрізняються простотою і невисокою вартістю порівняно з іншими регіонами, а також підходять для сімейного відпочинку з дітьми. Готелі високого рівня тут також присутні.
Детальніше
Анталія - серце Середземноморського узбережжя Туреччини. Тут розташовано безліч торгових, розважальних центрів, а також відомий Анталійський аквапарк. П'ятизіркові готелі Анталії відрізняються високим рівнем сервісу для вимогливих клієнтів, але також тут є і недорогі готелі міського типу, в яких можна зупинитися, приїхавши в Анталію за покупками.
Детальніше
Кемер - це чисте повітря, прозоре блакитне море, і, звичайно ж, величні гори, які оточують цей курорт, створюючи тим самим унікальний сприятливий мікроклімат, який оцінить кожен, що побував тут. Пляжі в Кемері галькові, і саме галька дає морю прозорість і чистоту, як ні в якому іншому курорті Анталійського узбережжя. Готелі Кемера абсолютно різнопланові і сподобаються як любителям спокійного сімейного відпочинку, так і молодіжним шумним компаніям.
Детальніше

Белек - це м'який субтропічний клімат і тепле море. Тут рівнинна місцевість з сосновими гаями, секвоями, гольф-полями і нескінченними піщаними пляжами. Готелі Белека перевершують один одного по красі і комфортабельності. В районі Белек в основному п'ятизіркові і клубні готелі, призначені для сімейного відпочинку з дітьми.

Детальніше
Сіде - древній курорт, розташований на красивому зеленому півострові в Середземному морі. Тут історія поєднується з красою природи, чистотою моря і, звичайно ж, привітністю комфортабельних готелів. Око радує велика кількість зелені - тут і соснові гаї, і розкішні пальми, і садові дерева. Готелі у Сіде підходять в основному для сімейного відпочинку з дітьми.
Детальніше
Мармарис - унікальний курорт, який розташувався на злитті двох морів - Егейського і Середземного. Море через це тут завжди радує своєю прохолодою, навіть в особливо спекотні літні місяці. Мармарис - найпопулярніший турецький курорт серед молоді, якій до вподоби активне нічне життя. Воно кипить тут від заходу до світанку. Готелі Мармариса відрізняються простотою і не мають великих територій, оскільки розраховані на молодіжний відпочинок поза готелем. Але і для любителів спокійного комфортного відпочинку тут є готелі. Знаходяться вони переважно в сусідніх містечках.
Детальніше

Бодрум - прекрасний курорт на узбережжі Егейського моря. Кришталево чисте бірюзове море, незвичайно м'який клімат, гостинність готелів створюють все необхідне для комфортного, приємного відпочинку. Бодрум сподобається шанувальникам серфінгу, дайвінгу, снорклінгу та інших видів водного спорту. Курорт підходить як для молодіжного, так і для сімейного відпочинку. Готелі тут на будь-який смак.

Детальніше
Фетхіє - надзвичайно гарний курорт, занурений у зелень розкішних гір. Він вражає своєю невимовною красою. Займаючи цілий півострів, Фетхіє виділяється винятковою екологічною чистотою. Шикарні готелі радо приймають своїх гостей, пропонуючи бездоганний сервіс. Цей курорт для тих, хто шукає усамітнення і спокою, любить гарну природу, чисте повітря і прозоре море.
Детальніше
Стамбул - це воістину чудова перлина світу! Це місто дивним чином поєднує в собі Схід і Захід, минуле і сьогодення, старовинне і нове. Щоб побачити Стамбул у всій красі, вам необхідно запастися часом і терпінням, але повірте, що все це окупиться незабутніми враженнями: палаци Султанів, дивовижні мінарети старовинних мечетей, церкви, музеї, галасливі яскраві базари і, звичайно ж, безкрайні морські простори. А комфорт сучасних готелів допоможе вам розслабитися після дня, насиченого враженнями та емоціями від побаченого в Стамбулі.
Детальніше
Ерджієс - гірськолижний курторт Туреччини. Ерджієс привертає все більше любителів активного проведення часу. Відпочинок тут не менш комфортний, ніж на відомих курортах Європи, адже інфраструктура, що постійно розвивається, пропонує гостям прекрасні умови і головне ціни.
Детальніше