Анталія (Оглядова екскурсія)
Для багатьох туристів Туреччина починається з прекрасного міста Анталії. На початку екскурсії вам покажуть дуже древнє місто Перзі (18км від Анталії). Заснували його греки після Троянської війни, ними також був споруджений вівтар жертвопринесень богині Артеміді. У місті непогано збереглися пам'ятки архітектури того часу, наприклад римський амфітеатр 2-3 століть, ккоторый вміщував близько 17 тис. глядачів, збереглися також "Монументальні ворота" і стародавній центр міста під назвою Агора. Також зможете побачити в'язниці, акрополь, які також збереглися до наших днів. Далі Ви побачите прекрасний водоспад Куршунлу", який розташований в національному парку. І це далеко не повний список місцевих визначних пам'яток, а після обіду в ресторані на Вас чекає похід в найбільший торговий центр.

Сіде (оглядова екскурсія)

Сіде - це місто-музей, що увібрав в себе історію трьох імперій: Римської, Візантійської і Османської. Під відкритим небом розташувалися вражаючі пам'ятки. Під час екскурсії ви побачите античний театр, побудований на арках, міські ворота римської епохи, агору (колишній ринок рабів), храми Аполлона і Афіни і багато іншого. Район Манавгат відомий своїм водоспадом. У ресторані біля підніжжя водоспаду можна буде пообідати, насолоджуючись прекрасним видом. Під час екскурсії заплановано відвідування шкіряного, ювелірного центрів, де ви зможете придбати вироби на будь-який смак.

Демре-Міра

Демре розташований на відстані 45км на схід від міста Каша. Ця місцевість знайома завдяки церкві Святого Миколая і безлічі лікійських гробниць, висічених у скелі. Знаменита церква Святого Миколая, покровителя моряків, мандрівників і дітей, була споруджена на захід від села Демре у 3 столітті н.е. Згодом вона була зруйнована землетрусами. Церква була перебудована при імператорі Юстиніані. У 1807 році мощі святого були вкрадені італійськими купцями з міста Барі. Деякі збережені останки сьогодні зберігаються в археологічному музеї Анталії. У церкві вціліли лише частини оригіналу підлогової мозаїки та фрагменти фресок на стінах і куполах. У декількох кілометрах від Демре знаходиться Світу Лікійських. Світу - це назва стародавнього міста, про яке свідчать написи, що збереглися на лікійських будовах. Місто вважався столицею древньої Лікії, проте точний час його заснування до цих пір невідомо. Через затоки морською водою прибережних районів міста, а також з-за руйнувань, завданих завойовниками Світу втратила колишню значимість. Незважаючи на це, місто довгий час залишався місцем паломництва. У Світі знаходиться добре збережений театр лікійського царства. Щорічно в грудні в Світі проходить церемонія поминання Санта Клауса, яка приваблює численних туристів, які святкують Новий рік на сонячному узбережжі древньої Лікії.

Зелений каньйон. На річці Манавгат в 7-ми кілометровій каньйоні знаходиться водосховище, яке на сьогоднішній день є одним з найбільших в Туреччині, і третім в світі по протяжності. В це водоймище стікає 27 природних джерел, глибина його близько 130м, знаходиться на висоті 350м над рівнем моря в горах Таври. Це прекрасне місце для відпочинку: поєднання гір Таври, прозорої води річки Манавгат і незвичайної краси каньйону, залишиться у вашій пам'яті назавжди.

Турецька лазня - хамам. Рівномірний і міцний загар ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо перед початком прийняття сонячних ванн обов'язково відвідайте турецьку лазню. Традиційний комплекс процедур включає в себе пілінг, пінний масаж і масаж з ароматизованими маслами.

"Вогні Анатолії" - грандіозне видовище, з'єднало культурна спадщина Анатолії з мистецтвом танцю. Якщо Ви відпочиваєте в Аланії, Сіде або Белеку Вам належить подивитися це шоу в античному театрі Аспендос. Що додає екскурсії дух старовини. Аспендос знаменитий своєю акустикою, в цьому античному театрі дуже добре чути навіть найменший шерех.
Під час вистави "Вогні Анатолії" ви будете сидіти на кам'яних сходах-лавочках і насолоджуватися унікальним шоу. "Вогні Анатолії" єдине шоу занесене в книгу рекордів Гіннеса. Сьогодні на батьківщині творців легендарного спектаклю ви зможете побачити і нове уявлення "Троя".

Квадро сафарі. Захоплююча подорож на чотириколісних квадроциклах по гірській місцевості. Це відмінна можливість для любителів пригод! Під час туру ви будете їздити по схилах і пагорбах, насолоджуватися незрівнянною красою гір. Для участі у турі не потрібно водійське посвідчення.

Турецька ніч. Це захоплююче вечірню виставу, дарує вам чудову можливість в повній мірі відчути дух турецької культури та національних традицій.
Перед вашим поглядом з'являться кращі танцюристи міста. А також виступ фольклорного гурту, у виконанні якої ви побачите танці традиційної сільської весілля. При бажанні ви зможете приєднатися до її учасникам і закружляти у вихорі святкового веселощів. Прекрасна туркеня зачарує вас екзотичним танцем живота, а в кінці вечора ви побачите приголомшливе вогняне шоу, яке назавжди залишиться у вашій пам'яті!