Туреччина - це країна легенд і історичних пам'яток, країна, де поєднуються стародавня культура і сучасні пейзажі, де розкішні курорти виростають поруч з античними містами, в яких зароджувалася сучасна цивілізація. Туреччина є однією з найцікавіших країн світу, яку неодмінно варто побачити. На протязі розвитку історії людства Туреччина була країною, що має особливо сприятливе географічне розташування, сприяє розвитку багатьох цивілізацій. Дивовижна природа, мальовничі гори, вкриті сосновими реліктовими лісами, яскраве сонце і кришталево-чисте тепле море змушують туристів повертатися в цю країну знову і знову.

Анатолія, як називалася Туреччина раніше, здавна вважалася країною, землі якої називалися святими. Ноїв ковчег тут сів на гору Агри; в Урфе і Харрані жив пророк Авраам. Апостоли Ісуса, вперше були названі "християнами" в печері Св.Петра в Антальї. Костантинополіса (Стамбул) з утвердженням християнства в якості офіційної релігії, стає центром найбільшої імперії і цивілізації. Анатолійська земля, сторона, що захищається від численних навал, була свідком 11 хрестових походів.

Факти і цифри
площа: 779,4 тис. км2
населення: 58,8 млн. чоловік
столиця: Анкара
мови: турецька
релігії: іслам
грошова одиниця: турецька ліра (TRY), 1TRY = 0,15 USD
державний устрій: багатопартійна республіка

Відпочинок у Туреччині
Багато людей хочуть зробити свою відпустку незабутньою, але визначитися з місцем відпочинку не можуть. Туристична компанія «Арріва» пропонує всім бажаючим провести відпочинок в Туреччині. Ця улюблене місце туристів зі всього світу. Лазурне море, найчистіші піщані пляжі, комфортабельні готелі, розважальні центри, мальовничі пейзажі дикої природи, історичний пам'ятки, культурні пам'ятки, національна турецька кухня. Наша компанія допоможе вибрати відпочинок у Туреччині, ціни на путівки можна уточнити на сайті або у менеджера за телефоном, який вказаний на сайті. Наші співробітники допоможуть підібрати курорти для відпочинку, у відповідності з вашими уподобаннями та фінансовими можливостями.

На сьогоднішній день відпочинок в Туреччині з Києва користується великою популярністю серед сімейних пар та молоді. Якщо ви плануєте поїхати на відпочинок з маленькими дітьми, то при виборі туру варто звернути увагу на місце розташування курорту, відстань до пляжу і облаштування пляжу. Одними з кращих літніх курортів країни вважаються Анталія, Кемер, Белек, Аланія, Сіде, Мармарис, Бодрум. Відпочинок з дітьми краще провести на Анталійському узбережжі. Тут переважно галькові пляжі, комфортабельні готелі, сприятливий теплий клімат, дитячі анімаційні програми на території готелів, розважальні центри для дорослих, дискотеки та багато іншого. Для молодіжного відпочинку відмінним варіантом буде відпочинок в Сіде, Мармарисі та Кемері. На території курортів є нічні клуби, дискотеки, розважальні центри, аквапарки, ресторани тощо. Якщо вас зацікавила Туреччина, відпочинок тут можна поєднати з екскурсійними прграмами. Крім відпочинку на морі, ви зможете відвідати історичні та архітектурні пам'ятки країни, побачити мальовничі пейзажі дикої природи. Вас чекають захоплюючі мотосафарі на квадрациклах, поїздка в гори на джипах.

Замовити путівку в Туреччину можна протягом всього року в нашій туристичної компанії «Арріва». Для цього необхідно визначитися з вибором курорту, а потім зв'язатися з нами по телефону. Забронювати путівку можна заздалегідь. Ми з повною впевненістю можемо сказати, що відпочинок у Туреччині у вас буде незабутнім. Ви не тільки відпочинете від міської суєти, але і зможете відволіктися від проблем. Ознайомитися з цінами на відпочинок у Туреччині можна на сайті у відповідному розділі. З усіх питань звертайтеся до нас за телефоном.

Туреччина: історія країни
Розташована на перехресті двох континентів, Туреччина була стратегічно важливою частиною території не однієї великої імперії світу. Близько 1500 років до н. е. тут розселилися хеты, за ними прийшли перси і греки. До 5 століття нашої ери цей регіон став частиною могутньої Візантійської імперії, яка була східною частиною Римської імперії. Стлицей Візантії був Константинополь (сучасний Стамбул). В 11 столітті владу над цією територією сельджуки захопили мусульмани, що прийшли з центральної Азії. Саме сельджуки принесли в країну іслам і сформували турецьку мову. У 15 столітті тут виникла Османська імперія, яка швидко завоювала оточували її території. При самому могутньому з праителей - султана Сулеймана І - Османська імперія простягалася від Угорщини до Єгипту, а її флот контролював все Середземне море.

До 17 століття почався занепад імперії, хоча вона припинила своє існування лише в 1920 році. В результаті національно-визвольних війн в 1923 році виникла незалежна Турецька республіка. Першим її керівником був воєначальник Мустафа Кемаль, який виступав за перетворення Туреччини в сучасне нерелигиозное держава. Реформи, що проводяться Кемалем, заслужили йому ім'я Ататюрк (батько турків). Кемаль скасував мусульманські школи і ісламську судову систему і надав жінкам право голосу.

Туреччина: економіка
Близько половини населення країни живе у великих містах. Багато людей працюють у шахтах по видобутку вугілля або хрому, на заводах з виробництва заліза, сталі, машин та обладнання, на харчових підприємствах. У Туреччині також розвинене кустарне виробництво, найбільш відомими продуктами якого є килими, шкіряні і гончарні вироби. Добре розвинений туризм.