Відпочинок в Тунісі з року в рік стає все популярнішим, адже цей напрямок є одним з найбільш доступних за ціною в літній час. Туніс - країна небагата, але досить самобутня і цікава для туризму. Курорти Тунісу усіяні готелями і володіють відмінними піщаними пляжами Середземного моря, а значить тут вас чекає хороший пляжний дих. Туніс також має культурними, історичними та природними пам'ятками, які безумовно виявляться цікавими для відвідування. З нашої сторони рекомендуємо і, звичайно ж, допоможемо організувати відпочинок в Тунісі.

Туніс: факти і цифри

площа: 164,2 тис. км2
населення: 8,6 млн. осіб
столиця: Туніс
мови: арабська
релігії: іслам
грошова одиниця: туніський динар (TND), 1TND=0,77 USD
державний устрій: багатопартійна республіка

Туніс: історія країни
Першими поселенцями Тунісу були бербери і фінікійці, які заснували велике місто Карфаген (недалеко від сучасного міста Туніс). Карфаген здався під натиском Риму, а район Карфагена стла провінцією Римської імперії. У 439 році н. е. Туніс був захоплений вандалами, які прийшли з Іспанії, а після цього перейшов під владу Візантії. У 7 столітті н. е. Туніс був захоплений арабами, і в країні розквітла мусульманська культура. Воювали араби з племенами, що живуть в пустелі, і з військовими флотами християнської Європи. У 1574 році Туніс був включений до складу Османської імперії, а з 1881 року став протекторатом Франції. Туніс домігся незалежності тільки в 1956 році, а в наступному році став республікою. З 1934 по 1987 роки в політичному житті держави беззмінно панував Хабіб Бургиба, а в 1989 році президентом Тунісу був обраний Зін Бен Алі.

Туніс: економіка
Туніс розташований на східному краю гір Атласу, які, знижуючись, поступаються місце порослим травою пагорбами і високих рівнин, на яких пасуться вівці і кози. У північних долинах і на родючому узбережжі Середземного моря вирощують пшеницю, апельсини і маслини. Проте на південь від цього району клімат стає більш суворим: нещадно світить сонце, навколо пустеля та солоні озера. На цих землях знаходяться запаси нафти і фосфатів, що становлять половину всього експорту Тунісу. Середземноморські пляжі і острови Тунісу вкриті розкішними готелями, куди щорічно приїжджає багато туристів. Туризм є важливою статтею доходу держави.