Танзанія (о. Занзібар) - Регіони

о. Занзібар

Нунгві – це самий північний курортний регіон на острові Занзібар. Саме ця частина острова вважається найкращою для дайвінгу та снорклінгу. Тут найбагатший кораловий риф на острові, який зацікавить навіть досвідчених дайверів. Любителі пляжного відпочинку будуть в захваті від білосніжного і м'якого піску, а також від найчистіших бірюзових вод Індійського океану. У Нунгві припливи і відливи практично непомітні, а хвилі бувають вкрай рідко і зовсім невеликі. Тут добре розвинена інфраструктура: є безліч кафе, де можна поласувати морепродуктами за дуже демократичними цінами, пропонуються різні екскурсії і водні види спорту. Вечорами іноді влаштовують дискотеки на пляжі.

Детальніше

Кендва. Курорт на північному заході Занзібару, з найширшою пляжною смугою на всьому острові. Білосніжний пісок, відсутність хвиль і практично повна відсутність припливів і відливів роблять цей регіон відмінним місцем для пляжного відпочинку. Цей регіон порадує любителів нічного життя, адже саме тут проводять наймасштабніші і запальні дискотеки. У регіоні добре розвинута інфраструктура.

Детальніше

Пінгу – курортний регіон на Південному Сході Занзібару. Для цього регіону характерні протяжні пляжі з пологим заходом в океан. При вході у воду можуть зустрічатися камінці і корали. Хвилі тут бувають рідко, а ось відливи і припливи яскраво виражені. Пінгу не радує розвиненою інфраструктурою, проте тут дуже гарна природа. Найвідомішою пам'яткою регіону є ресторан The Rock. Ресторан розташований на скелі, звідси і назва. Під час відливу до ресторану можна дійти по пляжу, а ось під час припливу скала стає островом в океані і потрапити на неї можна тільки за допомогою човна. Цей регіон для туристів, які хочуть усамітнення з природою.

Детальніше

На Східному узбережжя Занзібару розташований курортний регіон Кивенгва. Не так давно тут була невелике село, на місці якго з'явилась безліч курортних готелів на будь який смак та бюджет. Тут широкі пляжі із золотистим піском і високими пальмами. У Ківенгві є інфраструктура для відпочиваючих, але не біля кожного готелю. Ідеально підійде в першу чергу для сімейного відпочинку з дітьми, а також для всіх категорій туристів.

Детальніше

Джамбіані – курорт на Південному Сході острова Занзібар. Тут красиві пейзажі і практично безлюдні пляжі з дрібним білим піском і пологим заходом у воду. В цьому регіоні є багато коралів, завдяки чому океан переливається всіма відтінками блакитного. У регіоні Джамбіані розташовані недорогі готелі і практично немає інфраструктури. Ідеально підійде для пар, які шукають усамітнення та любителів снорклінга і дайвінгу.

Детальніше

На східному узбережжі острова знаходиться, ймовірно, найбільш мальовничий курортний регіон – Понгу. Природа в Понгу заворожує і вражає своєю красою та різноманітністю. Хвойні дерева тут ростуть на ряду з пальмами. Скелі впритул підходять до білосніжних широких піщаних пляжів. В цьому регіоні практично відсутня інфраструктура. Припливи і відливи в цій частині острова помітні, зрідка буваю невеликі хвилі. Якщо Ви шукайте місце з дуже гарною природою, чарівним океаном, чудовими пляжами і висококласними готелями, Понгу – саме такий регіон. Ідеально підійде для дуже вимогливих туристів, для медового місяця, для романтичного парного відпочинку, а також для тих, хто шукає усамітнення.

Детальніше

Уруа – це найколоритніший і автентичний курорт острова Занзібар. Якщо Ви хочете побачити життя місцевого населення, неодмінно відвідайте цей регіон. Тут океан з найсильнішими відливами, але саме в цей час на берег виходять місцеві жінки, які займаються збором крабів і молюсків. Так само під час відливу на відкритті дні океану місцеві вирощують плантації морської капусти. Поряд з готелями є села, рибний ринок і ферма морських водоростей. Пляжі в Уруа широкі з білим і м'яким піском, а океан дуже чистий з прозорою водою блакитного кольору.

Детальніше