Весільні тури

Весільні тури
Настав час обирати весільний тур? Тоді Ви за адресою! Відомо, що ніщо так не об'єднує людей, як спільні події, емоції та враження. Весільна подорож – незабутній, важливий і феєричний вінець такої доленосної події, як весілля. «Медовий місяць», проведений з коханою людиною, дасть можливість відпочити удвох, набратися нових спільних вражень, зануритися в новий світ пригод і емоцій. Ми пропонуємо весільні тури в будь-який час року до країн, які, на наш погляд, найбільш повною мірою відповідають святковому і романтичному настрою пари, скріпленої шлюбом.

Весільну подорож можливо організувати з різним бюджетом, у різні напрямки світу, і різної насиченості. Якщо бюджет обмежений, ми запропонуємо Вам близькі, але дуже романтичні курорти з недорогими віллами і готелями в Греції, Іспанії, Хорватії, Чорногорії, Болгарії, Туреччині, Єгипті, Тунісі, на Кіпрі. У середній ціновій категорії рекомендуємо розглянути ті ж країни, але при цьому проживання в готелях категорії чотири і п'ять зірок. Також у перелік рекомендованих країн додамо ОАЕ, Шрі-Ланку, Індію, Таїланд, Китай, Танзанію, а також Європейські країни, такі як Франція, Італія, Чехія, Угорщина тощо. Для респектабельної весільної подорожі рекомендуємо, крім перерахованих країн, розглянути далекі романтичні і екзотичні Мальдіви, Домініканську республіку, Куби, Мексики, Індонезію, Малайзію.

До складу весільного туру, за бажанням, може входити національна весільна церемонія з різною насиченістю програми: від пляшки шампанського в номер до повноцінного весільного вечора з безліччю подарунків від готелю.

Пропонуємо розглянути для весільної подорожі: