Сезон в Туреччині відкриється раніше

Туристичний сезон в Туреччині почнеться з квітня, коли вакцинація в європейських країнах набере обертів і дозволить людям з більшою впевненістю планувати свої поїздки. Очікується, що до цього терміну стабілізується ситуація з поширенням коронавируса і в самій Туреччині. Про це в інтерв'ю turizmguncel.com розповів міністр культури і туризму Туреччини Мехмер Нурі Ерсой . Прогнози чиновника також зводяться до того, що більш ранній старт туристичного сезону в порівнянні з іншими країнами дозволить залучити більше туристів і тим самим компенсувати втрати турсектора, які він поніс у минулому році.
Статистика, яку наводить пан Ерсой, дійсно невтішна: незважаючи на те, що в 2020 році Туреччину відвідало близько 15,5 млн зарубіжних туристів, країна все одно недоотримала 68% іноземного турпотоку.
Прогнозами рясніють і інші турецькі ЗМІ. Висловлюється думка, що в майбутньому сезоні турсектора Туреччини буде працювати в набагато більш конкурентних умовах: закритих країн на карті стало менше, і їм доведеться активніше боротися за туристів. На перший план вийдуть вже не ціни, а епідеміологічна безпека. Основними конкурентами Туреччини прогнозовано називаються Греція і Іспанія, а основна ставка робиться на турпотоки з Росії, України, Німеччини, Нідерландів і Великобританії.
Що ж стосується перспектив попиту на Туреччину на українському ринку, то тут, на думку експертів, будуть працювати ті ж фактори. Туреччина і раніше була одним з лідерів попиту, і явно залишиться в такому статусі і до наступного літа, якщо не відбудеться ніяких форс-мажорів.
Звичайно, багато чого буде залежати від того, які країни відкриються влітку для масового туриста, але Туреччина своїх туристів отримає завдяки поєднанню ціна / якість і, як і раніше настільки улюбленої багатьма, системою «все включено». До того ж багато в минулому році мали можливість відкрити Туреччину з нового боку після активного просування Каппадокії і активного просування гірськолижних курортів. І цей момент теж посприяє притоку тих, хто робить ставку не тільки на пляжний відпочинок.