Родос - острів, який увібрав у себе всі уявлення про Грецькі острови. Знаходиться він в Егейському морі. Тваринний і рослинний світ острова Родос більше нагадує Туреччину, ніж Грецію. Територія острова досить гірська, встелена сосновими лісами, серед яких розміщені дуже цікаві локації, такі, наприклад, як гора Аттавирос, Долина Метеликів. У самому місті Родос є фортеця, споруджена ще в середньовіччі.

У минулі часи основна гавань о. Родос перебувала під охороною легендарного Колоса Родоського, якому було відведено всього 56 років існування до найближчого потужного землетрусу. Однією з найважливіших визначних пам'яток міста Родос є Палац Великих магістрів лицарів святого Іоанна Єрусалимського. На узбережжі в 8км від міста Родос розташований пляжний курорт Каліфея, де знаходиться багато ресторанів, центр плавання, загалом все, що треба для спокійного затишного відпочинку. Курорт Фаліракі – центр нічного життя острова з його клубами, магазинами і тавернами. Зовсім недалеко від столиці острова розміщені Іксія і Яліссос - найвідоміші курорти на Родосі. Обидва вони гарні для серфінгу, мають багато античних пам'яток, і звичайно ж хороші готелі.

Відпочинок на Родосі чудово підійде для сімей з дітьми, елітного відпочинку і любителів спорту. Його береги усипані найчистішим піском, омиваються прозорою водою Іонічного, Егейського і Середземного морів. Навіть у самий розпал сезону на Родосі можна знайти затишне місце серед зелених гір і бухт. На узбережжі маса магазинчиків, таверн, яхт, які можна взяти на прокат.

Відпочинок на Родосі в середньому трохи дешевше, ніж, наприклад, на Криті. Ціни порівнювані з більшістю масових напрямків.