Рів'єра створена на базі колишньої урядової резиденції, приймала свого часу федерального канцлера Німеччини, президента Мексики і прем'єр-міністра Індії. Тури в Рів'єру орієнтовані на найвимогливіший смак і солідний статок. Рів'єра по праву вважається елітним і престижним курортом Болгарії.

До уваги гостей курорту - рибний ресторан, бар на пляжі, снек-бар, кафе, ігрові майданчики, два тенісних корти, велосипеди, настільний теніс, боулінг, водні види спорту, багата екскурсійна програма. Тут створені прекрасні умови для бальнеолікування. До Ваших послуг SPA і Wellness-центри з багатим вибором оздоровчих та косметичних програм і процедур, басейни з мінеральною водою, фітнес-програми.

Рів'єра пропонує відмінні умови для проведення конгресів, конференцій та бізнес-зустрічей,  бездоганне обслуговування, різноманітність залів і технічних можливостей. Це оазис для всіх тих, хто шукає затишок, спокій і комфорт. Це ідеальне місце для сімейного відпочинку. Вибравши цей курорт, ви залишитеся задоволені рівнем сервісу.