Протарас - курорт, що знаходиться на Південно-сході острова в 8км від села Паралімні, за 14км від Айа-напи і приблизно за 38км від міжнародного аеропорту Ларнака. Узбережжя моря у Протараса всіяне піщаними пляжами, які разом з кришталево чистим морем, тавернами, ресторанчиками, магазинами і мальовничими околицями надають цим місцям неповторну чарівність.

Якщо ви шукаєте спокійного відпочинку в тихому курортному місці з прекрасними пляжами і широкими можливостями, тоді Протарас якраз для вас. Це прекрасне місце для сімейного відпочинку. Місцевість курорту рівна і відмінно підійде для піших прогулянок. У Протарасі дуже затишно і тихо. Ваші діти знайдуть собі товаришів по іграх на пляжі, ви ж зможете розслабитися, загоряючи на золотому піску. У готелях є спеціальні ранні вечері для дітей, а також няні. Загалом, тут ви знайдете все, що потрібно для сімейного відпочинку. Крім відмінних пляжів і комфортабельних готелів відмінністю Протараса є його чудова природа. На прекрасних зелених рівнинах безладно розкинулися родючі ферми, колоритні села, білі вітряні млини, що створюють романтичний настрій.

Золоті піщані пляжі Протараса є одними з найкращих на Кіпрі. Ви можете позасмагати, обплавати до невеликого скелястого острівця або зайнятися яким-небудь видом водного спорту. Бухточка Фіг Три (Дерево інжиру) з її спокійною водою є чудовим місцем для катання на водних лижах, водному велосипеді, надувних "бананах", для підводного плавання і польотів на парашуті над водою. Ізест також пляж Фламінго - схили берегів тут покриті травою, а навколо розташовані тенісні корти і поля для гольфу.

Нічне життя досить спокійне. Є бари, ресторани, що пропонують широкий вибір місцевих та інтернаціональних страв, і дві дискотеки, що користуються популярністю і серед місцевих жителів. Прямо на набережній іноді можна побачити пеліканів.

Найкращі пляжі Протарасу

Kalamies beach
Невелика овальна бухта, вхід у воду досить пологий, більше підійде сім'ям з дітьми. Поруч з пляжем красива церква Agios Nikolaos і місцева марина, з якої стартують різні екскурсії. Місце ідеально якщо не хочеться натовпу і в той же час бути ближче до туристичних атракцій.

Sunrise Beach (Flamingo Beach)
Пляж у центрі Протараса ідеальний для сімей з дітьми - світло-золотистий пісок, пологий вхід у воду, розваги на пляжі і хороша інфраструктура.

Fig Tree Beach
Пляж фігового дерева, найкрасивіший пляж в Протарасу. Дрібний світло золотистий пісок і неймовірно смарагдова вода. Поруч можна розташуватися в «кафе з видом» і довго дивитися на море

Konnos Beach
Один з найкрасивіших пляжів острова. Знаходиться між Айя-Напою і Протарасом, на околиці природного парку мис Греко. Віддалений від основної тусовки, знаходиться в бухті, яка з усіх боків оточена скелями, зі смарагдовою водою і білим піском