Послаблення умов в'їзду на Мальдіви

Міністерство Туризму Мальдів опублікували новину про послаблення умов в'їзду для всіх туристів!

Офіційний документ від уряду з підтвердженням інформації про дату вступу нововведення в силу на момент публікації очікується!

Мальдіви продовжили термін дії негативного тесту на Covid до 96 годин для мандрівників!

Хто Повинен Здавати ПЛР?

Нагадуємо, що вимога негативного результату тесту застосовується до всіх туристів, а також до подорожуючим за короткостроковими візами і в службових цілях, і тим, хто не піддається обов'язковому 14-денного карантину.

Інфанти віком до одного року звільняються від подібної вимоги з боку Мальдів!

Свідоцтво про негативний внаслідок ПЛР-тесту на Covid-19 має бути видане не раніше ніж за 96 годин до відправлення, рахуючи від першого порту посадки по шляху на Мальдіви.

Звертаємо вашу увагу, що в попередній постанові від 10.09.2020 мова шл а про 72х годиннику.

▪️В довідці ПЛР повинні бути вказані назва та адреса лабораторії, яка проводила тестування, результат тесту (негативний), дата тестування, а також ім'я та підпис відповідальної особи.
▪️Прі собі необхідно мати оригінал сертифіката англійською мовою з "мокрою" печаткою.

Результати ПЛР повинні бути представлені в імміграційну службу Мальдів через платформу IMUGA при заповненні Декларації про стан здоров'я мандрівника.

будь ласка, майте на увазі, що надання негативного результату тесту ПЛР не перешкоджає владі Velana International Airport піддавати пасажирів перевірці або будь-яким іншим заходам спостереження.