Об'єднані Арабські Емірати є однією з найбільш унікальних країн у туристичному світі. Неймовірним чином в ОАЕ переплелися звичаї та колорит Східного світу з досягненнями Заходу. ОАЕ не можуть похвалитися великою кількістю відомих історичних пам'яток, так як Еміратам порівняно небагато років. Але сучасних пам'яток, від яких голова йде обертом, тут безліч. Ймовірно, не знайдеться мандрівника, який би відвідав ОАЕ, і відпочинок йому не припав би до душі і який би не знаходився в захваті від цієї норовливої і дивовижної країни. Золоті піщані пляжі, розкішні готельні комплекси, величезні торгові та розважальні центри, чудеса сучасної архітектури - всім цим рясніють Арабські Емірати.

Довідкова інформація

Площа: 83,6 тис. км2
населення: 8,25 млн. чоловік
столиця: Абу-Дабі
мови: основний арабська, багато володіють англійською
релігії: іслам
грошова одиниця: Еміратський дирхам (AED), 1USD=3,7 AED
державний устрій: федерація еміратів

Чому варто відвідати Арабські Емірати?

1. Тури в ОАЕ - популярні в усьому світі
Арабські Емірати визнані однією з найбільш сприятливих країн для комфортного відпочинку туристів. Тут відмінно розвинена туристична ифрастуктура, велика кількість готелів на будь-який смак і бюджет, маса розваг для дітей і дорослих, безпечне перебування в країні.

2. Чудовий пляжний відпочинок в ОАЕ Країна славиться відмінними пляжами по всій країні, готельними та громадськими. Емірат Фуджейра омивається Індійським океаном, а решта регіонів мають вихід до вод Перської затоки. Готельні і платні пляжі чисті, прекрасно обладнані. Тут ви знайдете все розмаїття пляжних і водних розваг. Для активного пляжного відпочинку відмінно підійде Дубаї, зокрема, пляжі регіону Джумейра. Можна також розглядати емірати Шарджа, Аджман, Абу-дабі. Якщо ви віддаєте перевагу спокійний відокремлений відпочинок, то оптимальним варіантом будуть пляжі еміратів Фуджейра і Рас-ель-Хайма. У багатьох міських готелях є в наявності безкоштовний трансфер на пляж.

3. Сучасні чудеса архітектури та розваг
Тури в ОАЕ нерозривно пов'язані з оглядом визначних пам'яток країни. Тут ви знайдете величезну кількість унікальних чудес сучасної архітектури та розваг, при будівництві яких застосовані останні технологічні досягнення. Перед вами постануть величні хмарочоси, сучасні готельні комплекси, аквапарки, атракціони та багато іншого.

4. Кращі готелі
Готелі Арабських Еміратів визнані одними з кращих в туристичному світі, а багато з них претендують на звання кращих. Готелі зустрінуть вас високим рівнем сервісу, харчування, комфорту і всіма можливостями для чудового відпочинку.

5. Активний відпочинок і спорт
Туристам надані прекрасні можливості для активного відпочинку і заняття спортом. Ви зможете відвідати аквапарки, тенісні корти, атракціони, поля для гольфу, а також величезна кількість інших активних розваг та екскурсійних програм. На пляжах представлені всі види водних видів спорту.

6. Вигідні покупки

Арабські Емірати, а в особливості Дубаї, відомі хорошим шопінгом. Найвигідніше купувати одяг, електронну і комп'ютерну техніку, аксесуари. Все це ви зможете купити в численних торгових центрах, магазинах, на ринках та вуличних розкладках. Рекомендуємо робити покупки не в центрі міста. Найкращим часом для шопінгу є періоди проведення торговельних фестивалів, коли ціни на товари мінімальні. Звичайний час фестивалів січень-лютий-березень, червень-липень.

7. Корпоративний туризм
В ОАЕ створені всі умови для корпоративного туризму. Тут часто проводяться виїзні конференції, семінари, виставки, які успішно поєднуються з відпочинком.

Найкращий час для відпочинку
Тури в Емірати, зокрема тури в ОАЕ з Києва, актуальні практично круглий рік. Але найкомфортніше буде відпочинок з жовтня по квітень. Погодні умови в цей період прекрасно підходять для подорожі по країні, пляжного відпочинку і заняття спортом. Не найсприятливіші погодні умови тривають з середини травня по вересень. В цей час в ОАЕ дуже жарко. Рекомендуємо відпочивати в цей період, якщо ви хочете заощадити і добре переносите жарку погоду. Під час літнього сезону в Еміратах біля берегів збирається велика кількість риби, тому тур в ОАЕ в цей період буде дуже цікавий для любителів риболовлі, а також підводного плавання.

Часовий пояс
Час випереджає Київський на 2 години.

Історія країни
Перші поселення на території Арабських Еміратів з'явилися в 6 столітті до н. е. В 18 столітті в оазисах Ливы проживали два основних плем'я: Манасир (Мансурис) і Лазні Яз. У 1761 році шейх Дияб бін Іса зібрав племена Ливы на спільну полювання. Мисливці переслідували вздовж берега газель, яка, перейшовши невеликий протоку, зникла у тумані. Коли туман розвіявся, перед мисливцями постала газель, п'є воду з чистого джерела. Повернувшись в Ліву, шейх Дияб проголосив, що тепер знайдений острів буде носити назву Абу-Дабі, що в перекладі з арабської означає «батько газелі». На острові, де виявилося предостатньо прісної води, було засновано поселення. Частина племені залишилася жити в Ліве під керівництвом шейха Шахбута бін Дияба (син шейха Дияба). За його вказівкою поруч з джерелами прісної води в Ліве був споруджений форт Аль Хисн Палас, де в наш час знаходиться Центр документів і досліджень. З цього моменту племена поступово почали утворювати Об'єднані Арабські Емірати.

У 1818 році був укладений союзний договір між плем'ям шейха Шахбута і племенами кочівників. Були встановлені певні правила лову перлів і риби, вирощування фінікових пальм, торгівлі з іншими еміратами. Коли в 1820 році на територію ОАЕ прийшли англійці, шейх Шахбут став на чолі руху за створення Незалежних Мирних Штатів - так називалася країна до 1971 року. У підсумку саме Абу-Дабі, очолюваний шейхом Заедом бін Султаном Аль Пахьяпом (правнуком шейха Шахбута) мав вирішальне значення у формуванні ОАЕ.

Економіка країни
До 1950-х років, поки ще не були відкриті запаси нафти, жителі Об'єднаних Арабських Еміратів займалися в основному ловом риби та видобутком перлів. Ці заняття вже тоді приходили в занепад. З початком експорту нафти економіка країни значно змінилася. Правитель Абу-Дабі шейх Заїд досить швидко усвідомив потенціал нафтової індустрії. Прибуток, отриманий від продажу нафти, уряд стало направляти на розвиток охорони здоров'я, освіти, інфраструктури, що спобствовало бурхливого розвитку всіх еміратів. Активний зростання економіки привернув в країну багато іноземної робочої сили, якої в сучасних ОАЕ налічується близько 70%.

Розвиток туризму та бізнесу в ОАЕ спричинили за собою будівельний бум. У наші дні уряд Арабських Еміратів приділяє особливу увагу розвитку галузей промисловості, які б стали альтернативою нафтової промисловості. Крім розвитку галузей промисловості освоюються сільськогосподарські землі, порти стають міжнародними морськими центрами. Бурхливо розвиваються технології з опріснення морської води. Суттєві кошти національного бюджету спрямовуються на військові витрати.