Про нас

Вітаємо вас, Любителі подорожей і яскравих вражень!

Туристична компанія «Арріва» заснована в січні 2009 року. Ми, її співробітники, маємо багаторічний досвід роботи в туризмі. У нас є чітке переконання в тому, що для кожної людини дуже важливий хороший відпочинок. Тому організувати та провести його потрібно так, щоб протягом багатьох днів залишалися гарний настрій та яскраві спогади. Ми допоможемо Вам організувати відпочинок практично в будь-якій точці світу якісно, швидко і надійно, з урахуванням всіх Ваших побажань і Нашого досвіду. Сподіваємося, надалі «Арріва» стане для Вас синонімом відпочинку і подорожей виключно з приємними враженнями.

Наші менеджери - професіонали, закохані у свою роботу, готові годинами говорити про улюблені країни. Справжня радість для нас – посмішки на обличчях задоволених мандрівників.

Наші принципи – компетентність і злагодженість в роботі, порядність та оперативність, увага до кожного клієнта і високий рівень відповідальності. Ну і, звичайно ж, переконаність у тому, що подорожі повинні приносити тільки радість. До цього і прагнемо.

Обстановка в нашому офісі невимушена, а підхід до кожного відвідувача, який вирішив поліпшити своє життя відмінним відпочинком і новими пригодами, виключно індивідуальний і турботливий від початку нашого спілкування до закінчення туру.

Ми раді запропонувати Вам:
  • найбільш привабливі тури, виходячи з Ваших побажань, ціни і якості турпродукту;
  • гнучку систему знижок і бонусів для постійних клієнтів;
  • швидку відповідь на всі Ваші запити;
  • доступність для вирішення термінових питань по телефону в цілодобовому режимі;
  • виїзд менеджера для підбору і оформлення туру в зручне для Вас місце;
  • безкоштовні послуги кур'єра (за погодженням);
  • зручну для Вас систему оплати турів (готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок, подарунковий сертифікат).
Наша компанія співпрацює з провідними туристичними операторами. Серед наших партнерів Join Up!, Компас, TPG, TUI, Anex Tour, Tez Tour, Pegas Touristik, Coral Travel, Туристичний клуб, ALF, Орбіта, Альянс, Аккорд-тур і багато інших, перевірених часом операторів.

Купуючи тур у нас, Ви завжди можете бути впевнені в якості надаваних послуг, у нашої порядності і компетентності, а також цілодобової інформаційної та консультаційної підтримки. Ми постійно розширюємо спектр наших пропозицій і послуг. В нашому агентстві доступні для покупки будь-які види відпочинку і багато супутні послуги. Навіть якщо Ви побажаєте порибалити на Алясці або Ваша мрія відправитися в навколосвітню подорож на казковому лайнері - ми це організуємо! Знайдіть свій райський куточок разом з компанією "Аррива", відпочиньте від міської суєти і привезіть з собою приголомшливий позитивний заряд енергії і незабутні спогади!

Арріва – для Вас всі фарби світу!