Нові умови в'їзду в Україну з 24.03.21р.

Важливо! Нові умови в'їзду в Україну з 24.03.21р.

Згідно з постановою уряду від 22.03.2021 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020р. №1236», починаючи з 24.03.21р.
Громадяни України, повертаючись із-за кордону, повинні надати результат негативного ПЛР тестування, зробленого не більш ніж за 48 годин до моменту перетину кордону. В іншому випадку законодавством передбачено обов’язкову самоізоляцію/обсервацію шляхом встановлення додатку «Вдома». Якщо протягом 48 годин здати ПЛР-тест, негативний результат автоматично дозволить зняти Вас з обсервації через мобільний додаток. Діти до 12 років, у випадку якщо вони не перебували у контакті з хворою на COVID-19 особою, самоізоляції не підлягають. Здати ПЛР тести є можливість і в аеропорту Бориспіль.

Іноземні громадяни (окрім іноземців, які постійно проживають на території України) повинні надати негативний результат ПЛР тестування, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину державного кордону, БЕЗ можливості здати тест по прильоту у аеропорті, та поліс медичного страхування. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється.