Для громадян України і Росії відвідування Мексики з метою туризму, транзиту або бізнесу можливо при відкритті дозволу на в'їзд.

На сьогоднішній день діє електронна система отримання дозволу на в'їзд. Дозвіл безкоштовне, дійсно для однієї поїздки, розраховане на один в'їзд і максимальне перебування протягом 180 днів. Крім того, воно може бути використаний протягом 30 днів з моменту його підтвердження. Термін дії закордонного паспорта для поїздки повинна складати не менше шести місяців.

Анкетні дані необхідні для отримання дозволу повинні надаватися латинськими літерами, як в закордонному паспорті. Інформація повинна бути достовірною і правильною, інакше існує можливість отримання відмови на відвідування країни. Роздрукований дозвіл необхідно уважно перевірити, так як помилки в паспортних даних не допускаються, і пред'явити його разом з паспортом і авіа квитком представнику авіакомпанії при реєстрації на рейс. Авіакомпанія перевірить інформацію і, якщо все вірно, посадка буде дозволена. Після прибуття в пункт в'їзду в Мексику необхідно показати паспорт та електронний дозвіл агенту Міграційної служби для їх перевірки. При виїзді з Мексики ви повинні зареєструвати ваш виїзд в Міграційній службі.