Тури в Мексику входять в число найбільш цікавих подорожей. На сьогоднішній день вони порівняно доступні і дуже різноманітні. Вашій увазі пропонуємо як готельні тури, так і захоплюючі екскурсійні програми по цій дивовижній країні. Найкращим вибором, звичайно ж, буде поєднання пляжного відпочинку з насиченими екскурсіями. Тільки в цьому випадку ви повною мірою відчуєте Дух загадкової латиноамериканської країни.

Тури в Мексику: особливості і наші рекомендації
  • тури в Мексику з Києва з проживанням на курортах Мексики прораховані з перельотом за мінімальним тарифом; в залежності від дат вильоту можливі доплати; переліт з пересадкою, час польоту близько 15 годин;
  • авіаквитки на регулярні рейси в Мексику краще замовляти заздалегідь;
  • бронювати можна як проживання в готелі, так і комбіновані тури, що поєднують в собі екскурсійні програми з пляжним відпочинком.
Нижче представлені орієнтовні ціни на популярні готелі в Мексиці. Найбільш оптимальні пропозиції з урахуванням всіх ваших побажань зможе запропонувати наш менеджер за запитом. Також ви зможете самостійно підібрати тур в Мексику через Пошук туру
Вид відпочинку:
Курорт:
Категорія готелю:
Лінія:
Сортування:
Країна:
Мексика
Курорт:
Ривьера Майя
Ночей:
10
Харчування:
Ціна за людину в DBL:
від 46 800 грн.
Наш коментар:
Якісний готель з дуже зеленою територією. Рекомендуємо для спокійного сімейного відпочинку. Пляж розташований в 3,5 км (є безкоштовний трансфер).
Країна:
Мексика
Курорт:
Ривьера Майя
Ночей:
10
Харчування:
Ціна за людину в DBL:
від 47 385 грн.
Наш коментар:
Уютный отель, расположенный в центре курорта Ривьера-Майя. Рекомендуем для активного семейного и молодежного отдыха.
Країна:
Мексика
Курорт:
Ривьера Майя
Ночей:
10
Харчування:
Ціна за людину в DBL:
від 50 895 грн.
Наш коментар:
Хороший готель входить до складу курорту RIU (5 готелів), розташований на другій лінії близько 800м від пляжу. Увага! Куріння в цьому готелі не дозволяється, крім спеціально відведених місць.