Мальдівські острови - для багатьох райське і далеке місце. Так прийнято вважати. Але на сьогоднішній день можемо сміливо стверджувати, що ця невелика країна не така вже й недосяжна для більшості мандрівників. Поряд зі Шрі-Ланкою, відпочинок на Мальдівах можна віднести до порівняно доступної екзотики. Мальдіви чудово підійдуть для спокійного екзотичного відпочинку. Це місце романтики і усамітнення. Якщо вам завжди хотілося відчути себе Робінзоном на невеликому острівці посеред неосяжного океану - вам на Мальдіви :)

Мальдіви: факти і цифри
площа: 298 км2
населення: 270 тис. осіб
столиця: Мале
мови: дихеви (дівехі)
релігії: іслам
грошова одиниця: мальдівська рупія (MVR), 15,38 MVR = 1USD
державний устрій: республіка

Відпочинок на Мальдівах
В останні роки Мальдіви є одним з популярних курортів. Чудові екзотичні пляжі, чиста вода і багатий підводний світ з численними видами риб і коралів. Під час відпочинку туристи зможуть подивитися мальовничі простори острова, скуштувати національні страви та відчути гостинність місцевих жителів. До деяких особливостей природи можна віднести Індійський океан, який багатий різноманітністю підводного світу і чистою водою, а також білий пісок, який схожий на цукор. Сьогодні відпочинок на Мальдівах, завдяки туристичної компанії «Арріва», можуть дозволити собі багато хто.

Однією з головних особливостей відпочинку на острові є те, що засмагати на пляжі і приймати водні процедури ви зможете без зайвої уваги. Щороку велика кількість аквалангістів з усього світу приїжджають на Мальдівські острови, для того щоб зайнятися підводним плаванням. Фантастичний підводний світ з морськими мешканцями зможуть побачити гості готелів, скориставшись трубкою і маскою. Відпочиваючи на Мальдівах можна зайнятися дайвінгом, так як на пляжах острова відкриті дайвінг-центри. Для дайверів-початківців, інструктори проведуть навчання в басейні. Останнім часом серед туристів користуються великим попитом спа-процедури, які проводяться з використанням різних ароматичних масел. Ви зможете комфортно провести відпустку зі своєю сім'єю і друзями, а також отримати задоволення від занять таких видів спорту як: водні лижі, дайвінг, серфінг, стрибки з парашутом і багато іншого. Мальдіви – це курорт, де ви повністю пов'язані з океаном. Тут також можна займатися фітнесом, відвідувати тренажерний зал, їздити на захоплюючі екскурсії, ловити рибу і гуляти на свіжому повітрі.

Мальдіви: коли їхати
Відпочинок на Мальдівських островах можливий в будь-який час року. Клімат країни через близькість до екватора рівний і теплий. Найбільш комфортний час для відвідування мальдівів - з листопада по квітень. В цей час погода на Мальдівах стабільно спекотна і суха, а море спокійне. З середини квітня по жовтень-листопад можливі невеликі дощі, висока вологість і хвилююче море. Але у цей період не так жарко. Шторми і хвилі найбільш вірогідні в травні-червні. Середня денна температура на Мальдівах +31 градус, нічне +26. Температура води становить +24-27 градусів на протязі всього року.

Мальдіви: історія країни
Мальдівські острови були заселені в 6 столітті нашої ери сингальцями, які прибули сюди зі Шрі-Ланки. У 16 столітті острови стали торгової факторией португальців і голландців, а з 1887 по 1965 роки перебували під британським протекторатом. Незалежність Мальдів була проголошена в 1965 році.

Мальдіви: економіка
Площа придатних для обробки територій суттєво обмежена. На Мальдівах добре ростуть кокосові пальми і хлібні дерева. Але все ж найважливішим ресурсом залишаються морепродукти. Крім туристичного бізнесу, який приносить 60% доходів, великі вигоди дивна має від вилову риби.