Ласкаво просимо на Кубу – острів свободи. Клімат країни благодатний, золоті пляжі, місцеві жителі харизматичні і доброзичливі. А якщо додати до вищепереліченого пишну природу, колоніальну архітектору міст і самобутню культуру нації, то стає очевидною туристична привабливість цього напрямку.

Куба: факти і цифри
площа: 110,9 тис. км2
населення: 11,3 млн. чоловік
столиця: Гавана
мови: іспанська
релігії: християнство
грошова одиниця: кубинський песо (CUP), 1CUP=7,99 UAH
державний устрій: соціалістична республіка

Чому відпочинок на Кубі?
Відпочинок на Кубі вважається одним з найбільш яскравих курортних відпочинків у світі. У цій країні збереглися багатовікові традиції, історичні пам'ятки, архітектурні споруди. Мексиканську затоку, Атлантичний океан, Карибське море омиває цей найбільший острів регіону.

Одним з кращих курортних міст є Варадеро. Саме з цим регіоном асоціюється у більшості пляжний відпочинок на острові Свободи. Цей курорт розташований на півострові Ікакос. Тут білосніжні пляжі, чиста морська вода, готелі різних категорій. Піщані пляжі курорту входять в кращу трійку пляжів світу. У місті також можна поїхати на оглядову екскурсію по визначних пам'ятках таким як: національний парк, дельфінарій і печера Амбросіо. Для любителів активного відпочинку на пляжах працюють дайвінг-центри та інші всілякі місця розваг. У Варадеро ви зможете відвідати печери з наскельними зображеннями індіанців, природний заповідник, в якому росте найбільш великі кактуси світу, а також знайдете вишукані ресторани, бари і дискотеки.

Багато туристів приїжджають відпочивати на острів Хувентуд. Тут облаштовані пляжі і бухти, на узбережжі яких побудовані готелі. На північному узбережжі Куби знаходиться відомий пляж, який покритий чорним піском. Південна частина Куби – це традиційне місце для полювання на тварин. Всі вищеперелічені пам'ятки залишать незабутні враження та позитивні емоції. Ви зможете відволіктися від насущних проблем і міської суєти під час відпочинку на Кубі. Вас чекають незабутні пригоди!