Кос - один з найкрасивіших островів Греції. Острів Кос ще називають «садом Егейського моря» завдяки буйній зелені, мальовничим селам, архітектурним пам'яткам, піщаним пляжам. Все це в поєднанні з блакитним морем створює дивовижну атмосферу для відпочинку.

Острів має багату історію. Кос відомий як місце народження «батька сучасної медицини» Гіппократа і місце висадки Геракла. Свій слід в історії острова залишили багато цивілізацій. Серед відомих історичних пам'яток - замкова споруда Кастро Іппотон 14 століття (Фортеця Лицарів-Іоаннітів), святилище і лікарня Асклепіоні, одне з найстаріших дерев Європи «Платан Гіппократа», якому більше 2000 років, а також Археологічний музей.

Туристична інфраструктура на о. Кос розвинена добре. Центром розваг є столиця острова - місто Кос, де розташовані бари, ресторани, клуби, дискотеки. На Косі у вас буде можливість долучитись до різноманітних спортивних заходів: теніс, баскетбол, волейбол, водні види спорту. Біля селища Мастихари розташований аквапарк Lido Waterpark.

Ловити рибу з берега на острові заборонено, так як на пляжах Коса відкладає яйця зникаючий вид великих черепах Каретта-Каретта. Але поряд, на сусідньому острові Калімнос, рибною ловлею живуть усі, у місцевих жителів це основне джерело заробітку. Саме цими уловами пригощають туристів в ресторанах і тавернах сусідніх островів. Найбільш популярні рибні заклади знаходяться в бухті Мастихари, куди прибуває пором з Калімнос. Звідси також можна відправитися на екскурсії на інші острови. Особливо популярний острів вулканічного походження Нисирос, де знаходяться мінеральні джерела.