Для відвідування Кіпру з туристичною метою потрібно оформити Електронну візу, яка дійсна протягом 90 днів з моменту її отримання. Провіза безкоштовна. Її можна оформити самостійно на сайті Консульства Республіки Кіпр або ж у нас при купівлі туру. При наявності біометричного паспорта електронна віза не потрібна.

Зверніть твнимание, що електронна віза оформляється тільки для одноразового відвідування країни, для дворазових або мульти віз необхідно подавати документи за списком, наведеним нижче, у посольство Республіки Кіпр. Виліт з електронною візу для громадян України можливий тільки з території України.

Список документів для відкриття двократною або мульти візи на Кіпр

1. Закордонний паспорт, дитячий проїзний документ (якщо їде дитина старше 12 років). Паспорт повинен бути дійсний не менше 6 міс. з дати повернення з країни перебування в Україну. Якщо загарнпаспорт новий, але до цього вже був паспорт з шенегнскими візами, - бажані ксерокопії віз. Також потрібна копія другого діючого закордонного паспорта, якщо є.

2. дві кольорові фотокартки розміром 3,5x4,5 см на білому фоні без окулярів, 80% обличчя. Не скановані.

3. Фінансові документи

3.1 Якщо турист самостійно фінансує поїздку:
 • Довідка з місця роботи, де на фірмовому бланку вказані посаду і середньомісячний оклад (з розбивкою по місяцях). В довідці обов'язкова фраза про те, що робоче місце на час перебування в Республіці Кіпр за туристом зберігається. Довідка обов'язково повинна бути завірена «мокрою» печаткою, підписами директора і бухгалтера.
3.2. Якщо їде студент або школяр:
 • Довідка з місця навчання.
 • Свідоцтво про народження дитини.
 • У дітей старше 12 років повинен бути свій проїзний документ (фотографії дітей, яким виповнилось 5 років, повинні бути вклеєні в паспорт одного з батьків, або дитина повинна мати свій проїзний документ).
 • Для дітей до 16 років копію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон, якщо дитина їде сам або в супроводі іншої особи. Якщо дитина їде у супроводі одного з батьків, нотаріально завірений дозвіл від другого батька на виїзд дитини за кордон. Для відкриття візи не потрібно передавати нам оригінал дозволу на вивіз дитини, тільки копію! Переконливо просимо не забувати взяти ОРИГІНАЛ ДОЗВОЛУ в поїздку ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ!
3.2. Для Приватних підприємців:
 • Нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію підприємства.
 • Оригінал довідки з банку про наявність рахунку і стан рахунку.
 • Довідка про доходи за останні 6 (шість) місяців (копії 2-х останніх звітів).
 • Ліцензія, якщо приватний підприємець займається ліцензованим видом діяльності.
3.3. Якщо фінансує поїздку інша особа або турист офіційно ніде не працює:
 • Нотаріальна заява особи, що фінансує поїздку, з гарантією сплатити всі необхідні витрати, пов'язані з перебуванням туриста в Республіці Кіпр.
 • Ксерокопії всіх сторінок внутрішнього паспорта особи, що фінансує поїздку.
 • Довідка з місця роботи особи, де на фірмовому бланку підприємства буде вказано, з якого числа і яку посаду займає даний громадянин, його середньомісячний оклад, підпис директора, печатку.
3.4. Для пенсіонерів:
 • Копія пенсійного посвідчення.
 • Довідка з Пенсійного Фонду про розмір пенсії. (Якщо пенсія менше 2500 грн., туриста потрібно спонсорувати - див. п. 3.3.)

4. Копії документів про одруження (розлучення, смерть).

5. Копія св-ва про народження дитини (якщо дитина їде).

6. Заповнена та підписана «ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ ТУРИСТА» .

7. Заповнений та підписаний бланк з МІГРАЦІЙНИМИ ПРАВИЛАМИ

8. Заповнена та підписана ЛИСТ-ДОРУЧЕННЯ для оплати консульського збору Республіки Кіпр.

Консульський збір 12 євро. Консульський збір не сплачують тільки діти, вписані в паспорт батьків.