Це найпопулярніший курорт на Кіпрі. Сюди їдуть всі категорії гостей, а особливо молодь. Пляжі в Айя Напі вкриті білим піском, а море - найчистіше. Нічне життя в Айа Напі не вщухає.
Детальніше
Курорт, що знаходиться поруч з Айя-напою. Тут більше готелів працює по системі харчування "все включено". У Протарасі чудові, мабуть, кращі на Кіпрі білі пісчані пляжі.
Детальніше
Найбільше місто острова, цілорічний курорт. Велика кількість готелів на будь-який смак і гаманець. Маса розваг, дискотек, таверн, ресторанів, магазинів тощо. Пісок на пляжах в основному з сіруватим відтінком. З Лімассола найзручніше буде відправлятися в безвізові дводенні морські круїзи в Ізраїль, Сирію, Ліван.
Детальніше
Найпрестижніший курорт Кіпру. Під курортом Пафос мається на увазі практично все західне узбережжя Кіпру (саме місто Пафос, Корал Бей, Лачи, Поліс). У Пафосі велика кількість висококласних готелів. На курорті найбільше історичних пам'яток, а також з Пафосу найзручніше вирушати на екскурсію в Троодос. Пляжі на курорті в основному піщано-галькові.
Детальніше
Курорт, в якому знаходиться основний міжнародний аеропорт Кіпру. Готелі розташувалися буквально за 10-15 хвилин їзди від нього. Вибір готелів не дуже великий, але проживання в них обійдеться дешевше, ніж на інших курортах Кіпру. Ларнака - найкраще місце для туристів, які планують поїздити по острову. Також тут зручно зупинятися діловим людям, яким потрібно часто опинятися в столиці острова Нікосії. Пісок на пляжах з сіруватим відтінком.
Детальніше