Представляємо вашій увазі найбільш цікаві для відвідування екскурсії на Кіпрі.

1. Бухта Афродіти

Під час екскурсії ви зробите зупинку біля місця, де, за легендою, богиня любові і краси Афродіта народилася з піни морської. Також ви відвідаєте село село Героскіпу, візантійську церкву Агія Параскеви 11 століття. В церкві збереглися прекрасні фрески 9-15 століть. Тут ви зможете скуштувати та придбати традиційні кіпрські солодощі лукум. Ви зможете побачити катакомби Агіа Соломони й колону Святого Павла. Потім з програмою екскурсії - амфітеатр Одеон другого століття і Будинок Діонісія, який представляє собою римську віллу з чудовою мозаїкою, сюжети якої розкажуть про богів і стародавніх героїв грецьких міфів. Потім у вас буде можливість прогулятися по набережній Пафосу, де зосереджено безліч кафе, таверн і магазинів.

2. Екскурсія в Ларнаку і Нікосію
У Ларнаці ви відвідаєте кафедральний собор Святого Лазаря, збудований над гробницею святого. За легендою перший Єпископ міста Лазар обрав Ларнаки своїм будинком після воскресіння його з мертвих Ісусом Христом. В Нікосії, єдиному в світі місті розділеному на дві частини між двома державами, ви побачите Палац Архієпископа, відвідайте Візантійський музей з найбагатшим зібранням ікон, побачите венеціанські бастіони старого міста, помилуєтесь давніми фресками собору Агіос Іоанніс. Під час вільного часу ви зможете прогулятися по мальовничих вуличках старовинного кварталу Лайки гітонья, де розташовано безліч кафе і магазинів. Далі ваш шлях веде в село Лефкара, яка славиться своїми мереживами і виробами з срібла ручної роботи. За легендою, сам Леонардо да Вінчі придбав тут вівтарний покривало для кафедрального собору в Мілані. У вас буде час, щоб зробити покупки і помилуватися місцевою архітектурою.

3. Покинуте місто Фамагуста і стародавня столиця Кіпру Саламіна
Фамагуста - місто-привид, який не заселений вже більше 30-ти років. До 1974 року Фамагуста був відомим курортом острова. Але після вторгнення Туреччини у північний Кіпр жителі покинули місто, який з совими 80 готелями пустує по сьогоднішній день. Далі ви відвідаєте старий місто, оточене кріпосними стінами 13 століття. Тут побачите вежу Отелло (де, за легендами, відбулася описана Шекспіром трагедія Отелло і Дездемони) і готичний собор Святого Миколи 14 століття (зараз мечеть Лали-Мустафи-паші). Далі вас чекає візит в древню стлицу Кіпру Саламину, яка була основним містом острова в 2 столітті до н. е. Саламіна відома своїми добре збереженими мармуровими скульптурами, амфітеатром і гімназією. Неподалік від Саламины знаходиться монастир Апостола Варнави – першого християнського проповідника на Кіпрі, побудований в 477 році в традиційному візантійському стилі на місці його гробниці.

4. Стародавнє місто Кериния і абатство Беллапайс
Ваш шлях проляже через столицю острова Нікосію, звідки, залишивши позаду «зелену лінію» - кордон між Турецькою та Кіпрської частиною острова, ви попрямуєте до гірського масиву Пендадахтилос. Тут відвідайте абатство Беллапайс – чудовий зразок готичної архітектури. Це перший католицький монастир на острові, заснований орден Августинців на початку 13 століття. Потім ви продовжите шлях на північне узбережжя острова в Керинию – місто з білосніжними будинками, середньовічною фортецею і живописною бухтою у формі підкови. Ми відвідаємо візантійську фортецю 7 століття, де побачимо церкву Святого Георгія і Музей корабельних аварій, в якому знаходиться стародавнє чудово збереглося торговельне судно 4 століття до н. е. і залишки вантажу ним вантажу. Судно було знайдено на дні керинийского затоки, воно є найдавнішим грецьким судном у світі із знайдених до теперішнього часу. У вільний час ви зможете пообідати та прогулятися по гавані перед відправленням назад.

5. Гранд Тур (можливий з Лімассола і Пафосу)
Екскурсія почнеться з відвідування іконописної майстерні, де вам розкажуть про технологію написання ікон, тут же можна буде придбати ікони. Потім подорож приведе вас в село Ланья, відому виробництвом вина і художнім мистецтвом. Вам доведеться побувати в місцевій церкві, побачити старовинний оливковий прес, а також спробувати десертне вино Командария, яке роблять на Кіпрі з часів хрестоносців. Ви продовжите свій шлях у монастир Киккос, милуючись по шляху прекрасними пейзажами і кедровими лісами Тродоса. У цьому відомому монастирі, заснованому в 12 столітті, протягом багатьох років зберігається одна з трьох ікон Богородиці, написаних Святим Євангелістом Лукою, як стверджує історія, за її життя. Після відвідин монастиря буде організовано обід в сільській таверні. Потім ви відвідаєте мальовничу село Омодос. Село побудована навколо найдавнішого на Кіпрі монастиря Святого Хреста, на якому зберігаються церковні реліквії, старовинні ікони і чудова різьба по дереву. Ви прогуляєтеся вузенькими вуличками і побачите старовинний винний прес Линос. У вільний час можна буде вибрати сувеніри та продегустувати вино.