Кемер - це невелике курортне містечко, розташоване за 40км від Анталії. Своєю назвою Кемер зобов'язаний невеликому рибальському селищу, що виросло сьогодні в місто з безліччю готелів, барів і дискотек. Крім самого Кемера курортна зона включає в себе райони Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Чамьюва і Текірова.
 
Тут справжній рай для любителів підводного плавання. Навколишні пляжі тут в основному галькові і кам'янисті, але практично всі вони відзначені "Блакитним Прапором" ЮНЕСКО за чистоту. Курортна зона Кемера славиться прекрасними краєвидами: гірські хребти, покриті густою зеленню, соснові ліси, що підступають до берегової лінії, затишні тихі бухти, чудові піщано-галькові пляжі і кристально чисте море надзвичайної блакиті.

Кемер є одним з найбільших портів для яхт в Туреччині. Тут є все необхідне обладнання для занять вітрильним спортом. Звичайна екскурсія на яхті включає, як правило, рибальство у відкритому морі, обід, купання, відвідування пляжів. Варто відзначити, що Кемер - дуже багатолюдний курорт і зовсім не те місце, де можна усамітнитися. Тут все орієнтовано на туристів, які приїхали активно відпочивати.

Про багату історичну спадщину свідчать руїни античних міст в околицях Кемера.