При наявності біометричного паспорта відкриття візи в Іспанію не потрібно.

При необхідності для громадян України відкривається іспанська шенгенська віза. Громадяни інших країн з посвідкою на постійне проживання в Україні (крім росіян), подають документи на візу особисто. Вартість оформлення іспанської візи 750 грн. для дорослого. Для дітей віком від 6 до 18 років при наявності свого проїзного документа, а також для пенсіонерів при наявності пенсійного посвідчення та довідки з пенсійного фонду – 350 грн. Віза для дитини, вписаного в паспорт одного з батьків, який вже має візу, коштує 330 грн. (не оплачують збір візового центру). Термінова іспанська віза (3 робочих дні) коштує дорожче на 400 грн. Вартість віз потрібно уточнювати на конкретну дату.

Документи для відкриття іспанської візи (необхідний переклад усіх документів на англйский або іспанська мова):
 1. Анкетні дані.
 2. Дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5 крупним планом, на білому фоні, без рамки, в анфас.
 3. Закордонний паспорт громадянина України та ОБОВ'ЯЗКОВО повна ксерокопія ВСІХ сторінок паспорта. Якщо є інші дійсні закордонні паспорти, вони теж подаються разом з повними копіями.
 4. Ксерокопія всіх сторінок внутрішнього паспорта.
 5. Довідка з місця роботи, виконана на фірмовому бланку з реквізитами та телефоном підприємства. Обов'язково, зазначення посади, розбивки по заробітній платі за останні 6 місяців та назву організації, для якої видана довідка (у Посольство Іспанії в Україні). Довідка повинна бути підписана директором і бухгалтером, завірена печаткою підприємства.
 6. Пенсіонерам потрібно надати копію пенсійного посвідчення та довідку з пенсійного фонду.
 7. Для приватних підприємців надаються наступні документи: копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця; копія свідоцтва про реєстрацію платника єдиного податку; ксерокопія останнього звіту про доходи.
 8. Студентам необхідно надати довідку з навчального закладу та копію студентського квитка. У разі надання студентом стаціонару віком до 21 року оригіналу нотаріально завіреного листи про те, що він перебувають на повному матеріальному забезпеченні своїх батьків, - оплачується тільки збір візового центру (30 євро).
 9. Финасновое забезпечення на вибір: оригінал чека з банкомату про залишок грошей на рахунку і ксерокопія картки, прив'язаною до даного рахунку (з лицьового боку); або рух по рахунку (з інформацією про всі банківські операції мінімум за останні 3 місяці) і довідка з банку; або Тревел чеки. Кількість грошей на рахунку для поїздки терміном до 9 днів не повинно бути менше ніж 570 євро. Для поїздки терміном більш ніж 9 днів додається ще 63 євро за кожний додатковий день перебування в країні. Якщо з яких-небудь причин неможливо показати залишок грошей на рахунку, надаються копії Тревел чеків на аналогічну суму.
 10. Ксерокопія свідоцтва про шлюб. Необхідно надати ксерокопію всіх сторінок внутрішнього паспорта чоловіка (дружини) в незалежності від того, подорожують вони разом чи ні.
 11. Ксерокопія свідоцтва про розлучення.
 12. Неповнолітні діти можуть бути вписані в паспорт батьків до 14 років.
Для дітей подаються наступні документи (необхідний переклад усіх документів на англйский або іспанська мова):
 1. Дві кольорові фотографії розміром 3,5х4,5 крупним планом, на білому фоні, без рамки, в анфас.
 2. Дитячий проїзний документ і ксерокопія всіх сторінок цього документа.
 3. Довідка зі школи.
 4. Копія свідоцтва про народження дитини.
 5. Нотаріально завірена копія дозволу на виїзд дитини від батька, який не їде в поїздку. Оригінал дозволу повинен залишатися у туристів. Супроводжується ксерокопією всіх сторінок внутрішнього паспорта одного з батьків. УВАГА! Зверніть увагу на співпадання підпису батьків у паспорті та нотаріальному дозволі. Оригінал дозволу залишиться в Посольстві. Для пред'явлення прикордонним службам України необхідно зробити другий примірник дозволу.
 6. Якщо у дитини немає другого з батьків подається оригінал відповідного документа (свідоцтво про смерть, документ, який підтверджує, що батько записаний зі слів матері)
 7. Документальне підтвердження грошових коштів (розрахунок кількості грошей аналогічний для поїздки дорослої людини).
Посольство Королівства Іспанії залишає за собою право запросити додаткові документи і зажадати показ закордонних паспортів по поверненню.