Іспанія – найбільш відвідувана туристами країна в Європі. Сюди приїжджають відпочивати люди з усього світу. Перш за все, відпочинок в Іспанії приваблює сприятливим середземноморським кліматом країни, чистими піщаними пляжами, історичними та архітектурними пам'ятками, неповторною кухнею і національним колоритом. Іспанія на материку – це не розкішний готельний відпочинок. Материкова Іспанія – відпочинок сімейний і молодіжний, активний і розважальний, а також пізнавальний. Канарські острови, зокрема Тенеріфе, можемо рекомендувати для сімейного і розкішного відпочинку. Острова Майорка і Ібіца більше підійдуть молоді.

Іспанія: факти і цифри
площа: 504,78 тис. км2
населення: 40,847 млн. чоловік
столиця: Мадрид
мови: іспанська
релігії: християнство
грошова одиниця: Євро
державний устрій: конституційна монархія

Відпочинок в Іспанії
На курортах країни для туристів побудовані комфортабельні готелі, вілли, ресторани, SPA-центри, нічні клуби з дискотеками, магазини, розважальні центри, аквапарки. Туристична компанія «Аррива» пропонує провести незабутній відпочинок в Іспанії за розумною ціною. Якщо вас зацікавила Іспанія, відпочинок пропонуємо провести на таких курортах країни, як Коста-Брава, Коста-Дорада, Ібіца, Майорка, Канарські острови, Валенсія, Барселона, Мадрид, Севілья, Толедо, та інші.

Для сімейного відпочинку з дітьми оптимальним варіантом буде курорт Коста-Дорада, який розташований недалеко від Барселони. Тут побудовано багато готелів, розважальних центрів, магазинів, ресторанів. Молоді рекомендуємо активний розважальний, спортивний та нічний відпочинок. Іспанія може запропонувати все це на курорті Коста-Брава, островах Майорка та Ібіца. Для вимогливих туристів найкращі пропозиції по відпочинку в Іспанії будуть на Канарських островах і Майорці. Хоча і на материку знайдуться готелі високого рівня.

Подорожуючи по Іспанії, ви зможете відвідати історичні та культурні пам'ятки країни такі як: художній музей, Кафедральні собори Барселони, Жерони і Гранади, а також прогулятися по національному парку Тейде, який розташований на курортному острові Тенеріфе і багато іншого. При бажанні можна замовити екскурсійну програму по пам'ятках Іспанії. Наприклад, в Мадриді знаходяться музеї, пам'ятники архітектури, театри, кінотеатри, художні галереї, які ви просто зобов'язані відвідати. У Барселоні розташовані співаючі фонтани Монтжуїк, акваріум з морськими рибами, музей Пікассо, зоопарк, Кафедральний собор та інші. Севілья складається з безлічі вуличок, які оточені будинками і являє собою величну панораму. Серед невисоких будинків зустрічаються подібні до палаців споруди. У цьому місті збудовано велику кількість фонтанів, які забезпечуються віадуком Канос де Кармона.

Туристична компанія «Арріва» пропонує кращі варіанти для тих, хто хоче провести відпочинок в Іспанії. Ціни залежать від курорту, готелю та екскурсійної програми, їх можна уточнити у менеджерів за контактними телефонами. Направити запит на відпочинок в Іспанії з Києва можна на сайті в будь-який зручний для вас час. Не забудьте вказати свій контактний номер телефону для зворотного зв'язку. Менеджер підготує спеціальне пропозицію, щоб відпочинок в Іспанії сподобався вам і всій вашій родині.

Коли їхати в Іспанію
Кращий час для пляжного відпочинку в Іспанії, звичайно ж, літо. Завдяки помірному клімату погода влітку не особливо спекотна і добре переноситься. Температура повітря досягає +30С, вода +26С. Оптимальний час літа - серпень. На островах Іспанії (Канарські острови, Майорка) комфортний пляжний відпочинок можливий навесні і навіть взимку. Наприклад, на Канарах зимова температура не падає нижче +15-+18С. Для екскурсійних програм можна розглядати практично будь-який час року.

Іспанія: часовий пояс
Час відстає від Київського на 1 годину.

Іспанія: історія країни
Печерні малюнки в Альтамірі, на півночі країни, свідчать про те, що територія Іспанії була заселена в доісторичні часи. Близько 5000 років тому на Піренейський півострів з північної Африки мігрували іберійці, які змішалися з кельтами, що проживали в північній частині Іспанії. Існували фінікійські та грецькі торговельні поселення. З 200 року до н. е. по 475 рік н. е. Іспанія була частиною Римської імперії, поки в неї не вторглися з північного сходу племена вестготів. На початку 8 століття Іспанія була завойована північноафриканськими маврами. У середні століття християни поступово відвоювали Іспанію і прогнали з країни маврів. У 1512 році відбулося об'єднання в єдине Римо-католицьке королівство. Захоплення величезних територій в Америці принесло Іспанії колосальне багатство. В 17 столітті через постійні війни з іншими європейськими державами могутність Іспанії ослабла, і до початку 19 століття вона втратила майже всі свої колонії в Америці. На початку 20 століття гостра політична боротьба всередині країни призвела до громадянської війни 1936-1939 років. До 1975 року країна перебувала під владою жорстокого диктатора генерала Франко. Після його смерті в країні була відновлена монархія, а в 1978 році Іспанія перейшла на демократичну форму правління.

Іспанія: економіка
До 50-х років нашого століття Іспанія була однією з найбідніших країн Європи. Але потім її економіка почала швидко розвиватися. Сонячні курорти на середземноморському узбережжі приваблюють безліч туристів. Отримало розвиток багато нових промислових галузей. Текстильні фабрики розташовані в основному на північному заході країни. Хімічна промисловість зосереджена у Більбао, Мадриді і Барселоні. В останніх двох містах, а також у Валенсії та Сараґосі налагоджений випуск автомобілів. З їх виробництва Іспанія посідає одне з перших місць у Європі. Клімат в Іспанії ідеальний для вирощування оливок, соняшнику, винограду, апельсинів і лимонів. Іспанські вина володіють всесвітньою популярністю, особливо херес. Рибальський промисел також складає важливу статтю доходів в економіці. В Атлантичному океані іспанські риболовецькі судна ведуть видобуток тріски, сардин і анчоусів.