При наявності біометричного паспорта відкриття візи в Хорватію не потрібно.

Для отримання візи необхідно подати такі документи:
  • 1 фотокартка розміром 3,5 х 4,5 см, 80% обличчя;
  • закордонний паспорт з копією першої сторінки (термін дії повинен бути не менше 4 місяців після закінчення поїздки, також необхідно наявність двох чистих сторінок з відмітками "віза"). При наявності другого чинного паспота потрібно додати копії сторінок з відмітками.
  • для дітей потрібно подати: свідоцтво про народження, у випадку поїздки з ребенокм одного з батьків або найближчих родичів - нотаріально завірена копія дозволу на виїзд (у разі поїздки з одним із батьків;
  • опитувальна анкета;
  • анкета на підпис;
Діти, які досягли 14 років, зобов'язані мати власний проїзний документ. Для дітей, молодших 16 років, що виїжджають без батьків або з одним з батьків, необхідно нотаріально завірений дозвіл батьків (або другого з батьків). На кордоні потрібно пред'явити оригінал дозволу та його переклад на англійську або хорватську мову, завірений нотаріально.

УВАГА: При поїздці в Хорватію поїздом або автомобілем знадобиться транзитна віза Угорщини.

Митні правила Хорватії

Гроші
Транзит іноземної валюти здійснюється без обмежень. Експортувати та імпортувати національну валюту можна в сумі не перевищує 2 000 кун.

Дозволено
Без накладання мита можна ввести в країну: до 1 л. міцних спиртних напоїв, вина – до 2 л, спортивне спорядження і радіоапаратуру для особистого користування, 200 сигарет, або 50 шт. сигар, або тютюну – до 250 гр., до 1 кг. кави або чаю.

Заборонено
Ввозити на територію країни не можна: вибухові речовини, антикварні предмети, наркотики, вогнепальна зброя, боєприпаси. Заборонений вивіз: наркотиків, зброї і боєприпасів (потрібен дозвіл), предметів культурної та історичної цінності (якщо тільки у вас є згода державним управлінням по захисту культурної та природної спадщини), шкур диких тварин.