В останні роки відпочинок в Хорватії стає все більш популярним серед українських туристів. Насамперед, це пов'язано зі зниженням цін на тури в Хорватію. Сама ж країна не даремно названо «перлиною» Європи. Вона приваблює своїми дивовижними природними ландшафтами, сприятливим для відпочинку кліматом, розвинутою туристичною інфраструктурою, високим рівнем обслуговування, комфортабельними готелями і, звичайно ж, морськими курортами - все це Хорватія. Відпочинок тут виявиться незабутнім для всіх категорій туристів.

Хорватія: факти і цифри

площа: 56,6 тис. км2
населення: 4,8 млн. чоловік
столиця: Загреб
мови: сербо-хорватська
релігії: християнство
грошова одиниця: Євро
державний устрій: республіка

Чому варто відвідати Хорватію?

1. Пляжі Хорватії славляться своєю чистотою і різноманітністю: від піщаних і мілкогалечних до крутих скель і бетонних плит. На пляжах Хорватії створені всі умови для комфортного відпочинку і заняття морськими видами спорту.

2. Природа Хорватії прекрасна. Обривисті скелі і фіорди змінюються хвойними і листяними лісами. Безліч природних пам'яток, таких як Плітвіцькі озера, національні та природні парки, острови, водоспади розташовують до активних подорожей по країні.

3. В країні збереглося безліч історичних пам'яток і архітектурних будівель з часів різних епох. Це амфітеатр, монументальні собори, середньовічні замки та інші. В місті Загребі знаходяться художні галереї та музеї.

4. Хорватія славиться великою кількістю термальних джерел, які знаходяться на території лікувально-оздоровчого курорту Нафталан. Тому туристи можуть не тільки провести спокійний відпочинок в Хорватії, але і поправити своє здоров'я.

5. Хорватія – це одна з небагатьох країн Європи, яка крім природних надбань та історичних пам'яток, славиться національною кухнею. Справжні гурмани визнають, що ця країна чудових вин і лікерів, які спробувати можна практично на кожному кроці.
{Виїжджає панель - початок заголовок=Продовження}
Наша туристична компанія «Аррива» пропонує провести відпочинок в Хорватії, ціни можна уточнити на сайті або зателефонувати менеджеру по телефону. Ми допоможемо підібрати той варіант відпочинку, який буде відповідати всім вашим вимогам. Ціна буде залежати від сезону відпочинку, готелю, від кількості днів перебування в країні. У середньому відпочинок в Хорватії на 7 днів буде коштувати близько 500 – 600 євро. Літній сезон в Хорватії починається з початку травня і триває до кінця жовтня. Провести сімейний відпочинок можна на будь-якому курорті країни. Якщо вас зацікавила Хорватія, відпочинок можна провести на курортах в Північній або Середньої Далмації. Середня Далмація розташована між містами Дубровник і Спліт. На цих курортах облаштовані пляжі розважальними центрами і дайвінг центрами. Ті туристи, які віддають перевагу проводити активно відпочинок можуть зайнятися дайвінгом, віндсерфінгом та іншими видами водного спорту. А також при бажанні можна поїхати на оглядову екскурсію по визначних пам'ятках країни. Забронювати путівки до Хорватії можна заздалегідь на сайті або зв'язатися з менеджером. Якщо при оформленні путівки виникнуть якісь питання, звертайтеся до нас за телефоном. Ознайомитися з докладним описом готелів та цінами можна на сайті у відповідному розділі.
{Виїжджає панель - кінець}

Хорватія: історія країни
Близько 300 років до н. е. територія сучасної Хорватії увійшла до складу Римської імперії. У ранньому середньовіччі Хорватія стала незалежним королівством, а в 1102 році вона була присоеденена до Угорщини. Пізніше Хорватія була поділена між Османською та Автрийской імперіями. у 1918 році Хорватія приєдналася до союзу держав, який пізніше був перейменований в Югославію. У 1945 році до влади прийшли комуністи. у 1990 році Югославія розпалася на окремі держави. Хорватія проголосила свою незалежність у 1991 році. Проте Сербія була не згодна з цим рішенням, в результаті чого спалахнула війна. Серби захопили одну третину хорватської території. Багато хорватів було вбито, тисячі людей втікали в пошуках притулку із сільської місцевості в місто. Війна закінчилася в 1992 році, але межа між Хорватією і Сербією залишається під контролем миротворчих сил ООН.

Хорватія: економіка
До початку війни половина населення проживала в сільській місцевості. Великий дохід приносили туристи, приехжающие на курорти Адріатичного моря. Війна зруйнувала економіку Хорватії. В даний час йде відновлення заводів, житлових будинків та історичних місць.