Митні правила Греції

Гроші

Ввезення іноземної валюти не обмежене (понад 2500USD повинні декларуватися для забезпечення подальшого вивезення), вивезення раніше ввезеної іноземної валюти дозволено протягом року з дати в'їзду. Обмеження на дорожні чеки відсутні.

Дозволено
Дозволено безмитне ввезення: до 10 кг продуктів харчування і напоїв, до 200 сигарет або 50 сигар, до 1 л міцних алкогольних напоїв або 2 л вина, подарунків на суму не більше 150 Євро. Дозволено ввезення не більше однієї відеокамери, фотоапарата, магнітофона чи предметів спортінвентарю з розрахунку на людину. Дозволено вільне вивезення копій античних робіт, які продаються всюди.

Заборонено
Заборонено ввезення наркотиків і наркомістких препаратів, зброї і боєприпасів без спеціального дозволу, отруйних речовин і рослин у грунті. Заборонений вивіз з Греції старожитностей, в тому числі каменів з археологічних розкопок, а також предметів, знайдених на дні моря. При виявленні в багажі вони конфіскуються, а порушник піддається кримінальному переслідуванню.

Вибір курорту в Греції
Пропонуємо вашій увазі інформацію, яка допоможе визначитися з вибором готелю для поїздки в Грецію з України.

Тури на острів Крит рекомендуємо для всіх видів відпочинку. Готелі на Криті можна розділити на кілька категорій:
  • Готелі для романтичного спокійного відпочинку, розташовані відокремлено, на лоні красивої природи. Контингент, як правило, - дорослі люди. Інфраструктура, розваги, сервіс в таких готелях не підійдуть для відпочинку з дітьми. Пляж часто кам'янистий.
  • Сімейний відпочинок з дітьми - один з найбільш популярних на Криті. На острові є безліч готелів, які спеціалізуються на цьому, пропонуючи, величезну територію, розвинену інфраструктуру і всі умови для цікавого проведення часу дітей. Пляжі в таких готелях зазвичай піщані і широкі.
  • Готелі для економного відпочинку. Такі готелі розташовані часто не на першій лінії, можливо розташування в межах курортних міст. Бюджетні готелі ідеально підійдуть як для економних туристів, так і для людей, які розраховують велику частину часу подорожувати по країні. Гарячі тури часто з'являються саме під готелі даної категорії.
Тури на о.Родос - одні з найбільш прийнятних за ціною; рекомендуємо для спокійного сімейного відпочинку, елітного відпочинку, а також для любителів морських видів спорту; особливість острова - наявність постійного легкого бризу.

Острів Кос - новий напрямок по Греції з Києва. Це красивий острів з безліччю відмінних пляжів та історичних пам'яток. Рекомендуємо для спокійного і романтичного відпочинку.

Півострів Халкідікі – самий північний курорт Греції, що підходить для пляжного відпочинку, тому найбільш оптимальним періодом відпочинку тут буде червень-вересень. Для відпочинку на Халкідікі рекомендуємо розглядати «пальці» півострова Кассандра і Ситонія, де розташована величезна кількість готелів. Більшість з них відмінно підійдуть для сімейного і спокійного відпочинку. Варто згадати і про те, що Халкідікі славиться найчистішими піщаними пляжами. Є можливість бронювати і дешеві тури в Халкідікі.

Вибір готелю в Греції
Незалежно від регіону Греції, де ви плануєте відпочивати, рекомендуємо ретельно поставитися до вибору готелю, так як багато в чому це виявиться вирішальним фактором для комфортного відпочинку. Можна розділити готелі на наступні категорії:
  • Готелі для романтичного спокійного відпочинку. Такі готелі, як правило, розташовані в мальовничій місцевості, далеко від метушні великих курортних міст. Інфраструктура і сервіс орієнтовані на дорослих людей. Пляж часто не дуже зручний для заходу у воду. Розміщення з дітьми може допускатися концепцією готелю. Ціни середні і вище.
  • Готелі для сімейного відпочинку з дітьми. Грецькі готелі, що пропонують такий відпочинок, відрізняються наявністю великої території, просторими номерами, а також інфраструктурою, сервісом та розвагами, орієнтованими на сімейний відпочинок. Пляжі в таких готелях зазвичай піщані і широкі. Ціни середні і вище.
  • Готелі для розкішного відпочинку. Це найдорожчі готелі, що пропонують найвищий рівень сервісу, харчування і додаткових послуг. Площі таких готелів величезні, номери великі, зручне розташування. Відмінні пляжі.
  • Готелі для економного відпочинку. Такі готелі часто розташовані на деякій відстані від моря або ж в межах курортного міста. У бюджетних готелів маленька територія, невеликі кімнати, мінімальна інфраструктура та перелік додаткових послуг. Готелі економ-класу в Греції рекомендуємо не тільки економним туристам, але і людям, які планують багато часу подорожувати по країні.