Легендарний острів Крит відомий своєю історичною спадщиною і легендами, відмінними пляжними курортами і красивою природою. Тому туристи з абсолютно різними смаками зможуть знайти тут все необхідне для відпочинку своєї мрії.si trova.
Детальніше
Півострів Халкідікі здавна славиться своїм найчистішим морем і пляжами, чистота яких неодноразово відзначена високими екологічними оцінками - "Блакитними прапорами" Євросоюзу. Це найпопулярніше місце відпочинку в Північній Греції. Тут блакитне море поєднується з піщаними пляжами і хвойними лісами. Готелі привабливі для відпочинку сімей з дітьми.
Детальніше
Один з найбільш мальовничих островів Греції, з буйною зеленню, селами, пам'ятниками, блакитними пляжами. Острів є батьківщиною Гіппократа і пов'язаний з безліччю легенд.
Детальніше
Колоритний острів Греції, відомий всім з дитинства. Курорт має в своєму розпорядженні все необхідне для задоволення усіх ваших потреб у відпочинку, культурі, розвагах завдяки своїй природі, чистому морю, хорошим готелям і, звичайно ж, всюдисущому духу Давньої Греції.
Детальніше
Великий грецький острів з прекрасним поєднанням піщаної берегової лінії гористої та зеленої території. Це відмінне місце для сімейного відпочинку, з гарною інфраструктурою і сприятливим кліматом.
Детальніше