Гарячі тури

В цьому розділі ви зможете зорієнтуватися за цінами на тури з вильотом в найближчі дати. Саме тут знайдете мінімальні ціни і так звані "гарячі тури".

Що таке гарячі тури?
Це тури з вильотом в найближчі дати, які з'являються у продажу через неповне заповнення чартерних авіарейсів. Щоб заповнити чартери, оператори іноді продають тури по дуже привабливим цінам.

Що потрібно знати про гарячі тури
  • Чим "гарячіша" пропозиція - тим менше часу на її бронювання. Часто такі тури розкуповуються за кілька годин після їх появи у продажу. Але можуть продаватися і добу-дві. Тому придбати їх можна практично виключно за безготівковим розрахунком. Як правило, оплата через Приват банк. Це оперативно.
  • У числі гарячих турів рідко можна знайти пропозиції якісних готелів. Це пов'язано з тим, що завантажуючи рейс гарячими турами, туроператор часто селить туристів доплачуючи з "власної кишені". А доплачувати за дорогі готелі невигідно. Все логічно. Хороші готелі, звичайно, можна купити за зниженими цінами з вильотом в найближчі дати, але це не буде дуже дешево.
  • Купуючи гарячий тур, велика ймовірність непідтвердження готелю, особливо, якщо це популярний готель.
  • У числі "гарячих" турів часто зустрічається пропозиція так званої системи "Фортуна" або "Рулетка". У цьому найбільш вигідному варіанті туру ви бронюєте готель певної категорії, іноді на певному курорті, але який саме готель дізнаєтеся тільки після прильоту. Тут вам і сюрприз, і мінімальна ціна, і гарантія підтвердження. Рекомендуємо користуватися.