Ерджієс — сучасний гірськолижний центр з розвиненою інфраструктурою. Він знаходиться в Анатолійських горах, у відомому регіоні Каппадокія. Безпосередньо курорт розкинувся на однойменній височини 3916 м над рівнем моря. Взимку тут, до задоволення лижників і сноубордистів, стійкий сніговий покрив до 2 м. Це центральний регіон країни, найближчий аеропорт — у місті Кайсері, розташованому в 20 км від курорту. До найбільш відвідуваною екскурсантами частини Каппадокії та її пам'яток всього 80 км, сюди можна буде відправитися на кілька днів, відпочивши від активного катання.

Тут знаходяться траси різних рівнів складності загальною протяжністю 102 км, тому якщо ви тільки збираєтесь стати на лижі, або хочете відточити свою майстерність, кожен тут знайде те, за чим приїхав. Гірки зручно пов'язані між собою, на всі 18 підйомників діє єдиний скі-пас. У більшості готелів скі-пас включений у вартість проживання. У Ерджієс цікава погода: повітря взимку досить сухе, тому, незважаючи на мороз, відчуваєш себе комфортно.

Відгуки про катання на курорті позитивні. Причини зрозумілі: відсутність натовпів, траси доглянуті, підйомники надійних виробників. Є навіть два гондольних, деякі з підігрівом сидінь. Побувати тут — означає переконатися, що Туреччина — ідеальна країна не тільки для пляжників.