Представляємо вашій увазі найбільш цікаві екскурсії в Єгипті.

1. Каїр
Це один з найбільших міст Африки, столиця Єгипту. Місто вражає своєю самобутністю, історією і культурою. Залишитися байдужим до мегаполісу неможливо. Враження настільки великі, що ви ще надовго запам'ятаєте відвідування цього дивного й суперечливого міста. У Каїрі зливаються воєдино культура давно минулих років і сучасність. Величний Ніл своїми темними водами поділяє Каїр і Гізу. Під час екскурсії в Каїр ви відвідаєте одне з семи чудес світу – величні піраміди Хеопса, Хефрин і Мікерена. У Каїрському музеї зберігаються різні експонати, що належали раніше стародавнім єгиптянам. Тут також ви побачите зал з муміями і найцікавіше - скарби гробниці Тутанхамона. Головними релігійними пам'ятками міста є Цитадель і алебастрова мечеть Мухаммеда Алі. Прогулянка на круїзному кораблі по Нілу з обідом на борту – чудова можливість насолодитися пейзажами Каїра.

2. Відвідування Єрусалиму (одноденна екскурсія в Ізраїль)
У цій екскурсії Ви відвідаєте місто Єрусалим, побачите Стіну Плачу, Храм Гробу Господнього, Базиліку Різдва Христового у Віфлеємі. Зможете також скупатися в Мертвому морі. у вартість екскурсії до Єрусалиму входить обід (напої за додаткову плату. Рекомендуємо взяти з собою рушники і купальники. Орієнтовна вартість екскурсії 150$.

3. Відвідування Єрусалиму (дводенна екскурсія в Ізраїль)
Перший день проходить за програмі одноденного туру в Ізраїль. Після програми першого дня вас чекає поселення в п'ятизірковому готелі, вечеря і сніданок. На другий день ви відвідаєте р. Назарет, церква Благовіщення, відоме місце Табха, де Ісус зробив чудо примноження хлібів і риб, храм Капернаума і церква 12 Апостолів. У програму входить прогулянка на яхті по Галилейського озера. У Вас буде можливість здійснити обмивання у священних водах р. Йордан. Візьміть з собою рушники і купальники. У вартість входить харчування по програмі (напої за додаткову плату). Орієнтовна вартість екскурсії 300$.