Відпочинок в Домінікані – це чисті піщані пляжі, мальовничі краєвиди, історичні та архітектурні пам'ятки. Домінікана, відпочинок в якій стає все популярніший і доступніший, - це також екскурсії до водоспадів, прогулянки національними парками і заповідниками, рафтинг по річці через джунглі, їзда на конях і багато іншого. Вибравши Домініканську республіку для відпочинку, ви також познайомитеся з традиціями домініканців та їх національною кухнею. Ми пропонуємо незабутній відпочинок в Домінікані за найкращими цінами.

Домінікана: факти і цифри

площа: 48,7 тис. км2
населення: 7,6 млн. осіб
столиця: Санто-Домінго
мови: іспанська
релігії: християнство
грошова одиниця: песо (DOP), 1 песо=100 сентаво (центів), 1 песо=0,03 USD
державний устрій: багатопартійна республіка

Чим цікавий відпочинок в Домінікані?
Туристи з України для відпочинку в Домінікані, як правило, вибирають курорт Пунта Кана, оскільки він повною мірою відповідає уявленню про тропічному раю – на пляжі білосніжний пісок, прозора вода, гарна природа. Під час відпочинку ви зможете засмагати на пляжі, купатися в морі або займатися дайвінгом під керівництвом інструктора, серфінгом, а також їздити на оглядові екскурсії по країні.

Культурні пам'ятки країни знаходяться в Санто-Домінго. У самій столиці Домінікани знаходяться монастир єзуїтів, будинку 16-го століття, музей де Лас Касас Реалес, в ньому збережені зображення подорожей Колумба, а також його відкриття і спадщина іспанців, яке перебувало на Карибських островах. У парку Колумба стоїть пам'ятник самого мандрівника. На кордоні Домінікани з Гаїті, ви зможете подивитися озеро Лаго Энрикильо, у ньому мешкають крокодили. Ще однією з головних визначних пам'яток країни є печери Tres Ojos. Вони розташовані на глибині п'ятнадцяти метрів. В них ви побачите сульфідні озера, на честь яких і присвоїли це назви печер. Менеджери туристичної компанії «Аррива» підберуть незабутній відпочинок в Домінікані. Ви отримаєте від свого відпустки тільки позитивні емоції.

Домінікана: коли їхати
Для відпочинку в Домінікані краще вибирати тури з початку листопада по кінець березня, оскільки в цей сезон найбільш сприятливі кліматичні умови для відпочинку.

Домінікана: історія країни
У 1492 році Колумб назвав острів Эспаньолой і оголосив його територією Іспанії. Є припущення, що великий мандрівник похований у соборі Санто-Домінго. У 1697 році західну частину острова (де знаходиться тепер держава Гаїті) захопили французи, але інші дві третини продовжували залишатися іспанською колонією. У 1801 і 1822 роках гаїтяни захоплювали весь острів, але домініканці підняли повстання і добилися незалежності в 1844 році. Пішли роки нестабільності і заворушень. У 1930 році владу в країні захопив генерал Трухільо Моліна. Його диктатура тривала 30 років. У 1965 році до влади невдало спробували прийти комуністи. З тих пір в країні змінилося кілька президентів, які допомогли встановити в республіці порядок.

Домінікана: економіка
Рівень життя в Домініканській республіці набагато вище, ніж у сусідній Гаїті. Більшу частину території країни займають вкриті лісами гори. Родючі землі на північ від гірських хребтів Кордильєра-Сентраль інтенсивно використовуються під сільськогосподарські угіддя, а рівнини на сході країни добре підходять для вирощування цукрової тростини.