Будва - туристична Мекка Чорногорії. Курорт увібрав в себе культури різних часів. Місцеві жителі дуже привітні та уважні. Старе місто - окраса курорту, тут прокладені широкі бульвари з доглянутими клумбами та газонами. У Будві проводиться безліч фестивалів, виставок, салонів і концертів. Життя в Будві не зупиняється ні на мить. Вдень і ввечері на курорті безліч розваг, які до душі молоді і дорослим людям. Маса ресторанів, дискотек, музеїв з унікальними експозиціями. Будва - це універсальний курорт і, дійсно, перлина Адріатики!
Детальніше
Бечічі і Рафаїловічи розташовані за півтора кілометри один від одного. Особливу привабливість курорту надає широкий піщаний пляж протяжністю 2 км. Затишні ресторанчики знаходяться в селищі Рафаїловічи, які порадують вас своєю кухнею і гостинністю. Відпочинок на курорті спокійний, урівноважений, тут немає галасливих дискотек і постійного руху. Бечічі і Рафаїловічи - курорт для цінителів унікальної природи, чистого моря і золотого м'якого піску. Чудовий курорт для сімейного відпочинку з дітками.
Детальніше
Курорт Светі Стефан вважається візитною карткою Чорногорії. Светі Стефан - це унікальний острів-готель, розташований в 9 км на південний схід від Будви і пов'язаний з берегом вузьким перешийком.
Детальніше
Петровац - найпівденніше курортне селище Будванськой Рів'єри. Готелів в містечку небагато. Місто оточене оливковими гаями і сосновими лісами. Тут знаходиться дивовижної краси музей римської мозаїки, де можна побачити зразки робіт, що відносяться до III століття до н.е. У місті є вражаючих своєю красою і неповторністю декілька церков. Петровац пропонує гостям два пляжі. Через увесь Петровац проходить пішохідний приморський бульвар, уздовж якого розташовані відреставровані старовинні будівлі. Рекомендуємо курорт Петровац любителям пляжного відпочинку.
Детальніше
Герцег Нові - чудове місто сонця і квітів, зване також за велику кількість і різноманітність рослинності "Ботанічним садом Чорногорії". Герцег Нові знаходиться в південній частині Адріатики, біля входу в Боко-Которську затоку, який являє собою справжній шедевр - це єдиний фіорд Середземномор'я. Пляжі в основному галькові і з бетонними платформами, а також є штучний пляж з дрібним піском. Недалеко від Герцег Нові розташувалось місто Ігало - найбільший середземноморський лікувально-туристичний центр. Поєднання гірського і морського повітря створюють особливий субтропічний клімат. Місто для спортсменів і романтиків, місто сонця і квітів. Головним містом затоки і візитною карткою вважається древній Котор. Належить до культурної спадщини ЮНЕСКО.
Детальніше
Бар - сучасне прибережний місто з широкими бульварами і буйною середземноморською рослинністю, найбільший центр туризму і мореплавання. Це досить велике місто і один з найбільших портів східної Адріатики. Безліч різних туристичних об'єктів, ресторанів, магазинів, спорт-майданчиків знаходиться в Барі. В 5 км від Бару розташовано невелике курортне селище Сутоморе - славиться своїм великим піщаним пляжем. Рекомендуємо відпочинок у Рив'єрі Барській цінителям пляжного відпочинку. Любителям активного та рухомого відпочинку не дадуть нудьгувати різноманітні велосипедні, пішохідні екскурсії і водні види спорту.
Детальніше
Ульцин - надзвичайно красиве місто, оточене мальовничими пагорбами і розташований на півдні Чорногорії. Найкращий вид на Старе місто відкривається з пляжу Mala Plaza. Пляж покритий дрібним сірувато-жовтим піском, в якому міститься багато солей і йоду, що надає піску цілющі властивості. Відреставрований старий місто в Ульцині усипаний ресторанами, кафе, галереями та готелями. Славиться на все узбережжя екзотичний п'ятничний Східний базар, який із задоволенням відвідують і місцеві жителі, і туристи. У містечку Копакобана була відкрита кайт-станція, а в Ульцині є школа дайвінгу.
Детальніше