Цетіньє і гора Ловчен

На цій екскурсії у Вас є унікальна можливість відвідати Цетіньє - стару столицю Чорногорії, де розташований знаменитий Цетіньській монастир, який зберігає великі реліквії "Октоїх" - першу друковану книгу Південних слов'ян, частина хреста, на якому був розп'ятий Ісус Христос, нетлінну руку Св. Іоанна Хрестителя і скарбницю монастиря. Ознайомитеся з державним музеєм - палацом Князя Миколи та іншими пам'ятками. Після обіду у міському ресторані на комфортабельному автобусі по гірському серпантину піднятися на гору Ловчен, до Мавзолею Петра II Петровича Негоша.
Продовження екскурсії - село Негуші. В національній таверні Ви скуштуєте окіст, медовуху та "негушски сир".
(Ціна екскурсії від 30 євро дор.; від 15євро дитина)
(Продалжительность екскурсії 6-7 годин)

Монастир Острог
Знаменитий православний чудотворний монастир, унікальне творіння людських рук, висічений в скелі на висоті 900м. У перший раз у відвідувача складається враження, що монастир буквально висить у повітрі. Тут зберігаються мощі Святого Василя Острозького - чудотворця і цілителя. У монастирі туристи можуть налити святу воду в заздалегідь приготовлену посуд. Обід в національному ресторані в мальовничому місці. Дорога туди і назад буде радувати унікальною архітектурою Подгориці, Даніловграда і мальовничою природою.
(Ціна екскурсії від 17 євро дор.; від 8,5 євро дитина)
(Продалжительность екскурсії близько 10год)

Боко-Которська затока
Боко-Которська затока - це справжній діамант, який кинула на землю природа. В глибині єдиного фіорду Південної Європи розташовано стародавнє місто Котор. Місто зберігає величезне багатство духовних і матеріальних пам'яток культури, завдяки чому перебуває під охороною ЮНЕСКО. Після оглядової екскурсії по старому місту, прогулянка по прекрасному Которській затоці триває на катері. Передбачено відвідування острівця і однойменного собору "Богородиця скелі". Містечко Пераст знайомить з бурхливою історією, традицією і життям славних моряків. У музеї міста Пераста багата колекція предметів і портретів капітанів Марка Мартиновича, Матвія Змаевича і багатьох інших.
(Ціна екскурсії від 25євро дор.; від 12,5євро дитина)
(Тривалість екскурсії 6-7 годин)

Скадарське озеро
Знайомство з красотами Чорногорії починається прямо в дорозі. Вас будуть захоплювати види Бечічей, Милочера, острова-готелю Святого Стефана і міста Петровац. З гори Паштровачка, з висоти 655м, ви побачите всі пишність рів'єри міста Бар. І ось Ви у мети: знайомство з Скадарским озером почнеться в містечку Вірпазар, де Ви пересядете на великий катер. На катері існує традиція зустрічати гостей гарячими пончиками в цукровій пудрі. Скадарське озеро - найбільше на Балканах, в цьому національному парку природа дивовижна і унікальна. Численні острови, 35 видів риб, гігантський заповідник птахів. Природа поглине вас, Ви будете насолоджуватися нею, а купання в прозорій несолоній воді зміцнить ваше здоров'я. Короп і вугор з Скадарського озера ляжуть до вас на обідній стіл, прикрашений букетом чорногорських вин "Шардоне" та "Вранац".
(Ціна екскурсії від 45євро дор.; від 22,5 євро дитина)
(Тривалість екскурсії 9-10 годин)

Рафтинг по річці Тара
Виїзд з готелю рано вранці в напрямку самих північних і найсуворіших районів Чорногорії.