Багато українських туристів бажають провести свою відпустку в Європі, де чисті пляжі, комфортабельні готелі, високий рівень сервісу. Відпочинок у Чорногорії стає все популярнішим у літній час. Тут вас чекають мальовничі пляжі, природні та історичні пам'ятки, а також комфорт великих готельних комплексів і затишок численних невеликих готельчиків і вілл, у яких пропонуємо економний відпочинок. Чорногорія є однією з найбільш доступних країн Європи. Незважаючи на європейський рівень цін на послуги і харчування, Чорногорія дозволяє розташуватися для відпочинку в міні-готелях і віллах. Для сімей з дітьми і забезпечених людей рекомендуємо розглянути великі готелі, що пропонують всі види послуг.

Чорногорія: факти і цифри
площа: 13,8 тис. км2
населення: 662 тис. осіб
столиця: Подгоріца
мови: сербська
релігії: християнство
грошова одиниця: Євро
державний устрій: республіка

Чому варто відвідати?

1. Пляжний відпочинок. Узбережжя Чорногорії протяжністю близько 290км являє собою мережу маленьких бухт зі своїми пляжами. Бухти часто закриті від вітру пагорбами і горами. Прекрасні піщані пляжі Чорногорії займають приблизно 56км узбережжя. Пісок цих пляжів корисний і дуже красивий. Все узбережжя всіяне курортами, містечками і можеством готелів і вілл.

2. Мальовнича природа. Чорногорія - країна, що складається із заповідників, національних парків, каньйонів, безлічі річок і озер. У країні близько 3000 різновидів рослин. Завдяки цьому держава по праву носить титул європейського національного парку.

3. Історичні пам'ятники
. Чорногорія багата безліччю монастирів, храмів, середньовічних пам'яток старовини, християнських реліквій. Все це ви зможете побачити в насичених екскурсійних програмах по країні.

Відпочинок в Чорногорії
Туристична компанія «Арріва» пропонує провести захоплюючий відпочинок в Чорногорії з Києва і регіонів. У цій країні добре розвинений туризм, в ній безліч пам'яток, які відпочиваючі зможуть побачити під час екскурсійних програм.

Відомими курортними містами є Бечічі, Петровац, Будва, Ульцин, Светі Стефан і Бар. На пляжах пісок або дрібна галька. У всіх курортних містах є ресторанчики, сувенірні магазини, розважальні центри. При бажанні можна замовити оглядову екскурсію в столицю Чорногорії та інші міста, щоб подивитися національні музеї, парки, історичні пам'ятники.

Сімейний відпочинок з дітьми в Чорногорії буде особливо цікавим. На території курортних міст побудовані дитячі розважальні майданчики та атракціони. Тому дорослі і діти будуть відчувати себе комфортно під час відпочинку.

Зимовий відпочинок в Чорногорії починається з листопада і триває по квітень. Любителі активного відпочинку приїжджають на гірськолижний курорт Жабляк, облаштований підйомниками, трасами різної складності. Тому тут буде цікаво кататися на лижах і сноубордах як новачкам, так і досвідченим лижникам. Все спорядження можна взяти напрокат. Ті, хто не вміє кататися на лижах, можуть скористатися послугами досвідченого інструктора.

Забронювати путівку в Чорногорію можна у менеджера нашої компанії. Якщо при виборі курорту виникнуть які-небудь питання, то менеджер підбере той варіант, який буде відповідати всім вашим уподобанням. На тижневий відпочинок у Чорногорії, ціни досить помірні. Вони залежать від вибору курорту, готелю, харчування, екскурсійної програми. Якщо вам сподобалася Чорногорія, відпочинок запам'ятається надовго - ми в цьому впевнені! Ви зможете не тільки відпочити від міської суєти, але і відволіктися від своїх проблем. Подорожуючи по цій країні, відпочивальники отримають тільки позитивні емоції і море задоволень.

Клімат країни
Чорногорія відрізняється від інших європейських країн сприятливим кліматом для відпочинку, мальовничими пейзажами дикої природи, готелями, розвагами. Сюди приїжджають туристи не лише відпочити, але і поправити своє здоров'я. Літній сезон в країні починається з початку травня і триває до жовтня. Середня температура влітку складає +27С - +30С.

Часовий пояс
Час в Чорногорії відстає від київського на 1 годину.

Чорногорія: історія країни
Заселення південних і прибережних територій Балкан слов'янськими племенами почалося з вікінгів і правління Візантії в 6 столітті н. е. Слов'янська держава Дукля було засноване на початку 7 століття на території колишньої Римської провінції Превалис і перебувало під управлінням Візантійської імперії. Цей регіон став центром подальшого становлення Чорногорії, яке було пов'язане з багатовіковою боротьбою за незалежність. Оселившись на Балканах, слов'яни прийняли християнство. Дукля першою з балканських держав стала незалежною від Візантії. Надалі країна стала називатися Зета і була проголошена королівством.

У 1697 році чорногірський збір обрав правителем Данило I – першого правителя династії Петровичей. Данило почав організовану боротьбу за політичне й релігійне об'єднання країни. Послідовником Данила став Петро I. У 1796 році після ряду перемог чорногорської армії над турками вплив Туреччини було обмежено і Чорногорія стала незалежною державою. Заслугою Петра I також було подолання внутрішньої кризи країни: він об'єднав чорногорські клани і встановив зв'язки з жителями прибережних районів. Їм були видані закони, завдяки яким в країні запроваджено сучасні державні інститути управління на зміну кланової організації суспільства.

Після Першої світової війни в 1920-х роках Чорногорія стала частиною Королівства Югославії. Затяжна громадянська війна, яка завершилася в 1990-х роках, призвела до відділення Хорватії, Словенії, Македонії, а також Боснії і Герцеговини. У 1992 році Чорногорія разом з Сербією утворили нову державу - Союзну республіку Югославія. У лютому 2003-го року республіка була ліквідована, а замість неї створено Співтовариство Сербії і Чорногорії. У 2005-му році Чорногорія отримала повну незалежність.

Чорногорія: економіка

У Чорногорії розвинуті вугільна, хімічна, стале - і чугунолитейная галузі промисловості, але не дивлячись на це, велика частина населення зайнята в сільському господарстві. Країна знаменита своїми сливами та вишнями. Також тут багато лісів, є багаті родовища корисних копалин. Живописні гірські ландшафти та прибережні пейзажі приваблюють в країну багато туристів.