Для власників біометричних паспортів в'їзд в Болагрию безвізовий.

Для паспортів без біометрії.
Для відвідування Болгарії громадянам України необхідно отримати в'їзну візу. Консульський збір становить 35 Євро (при подачі документів більш ніж за 7 робочих днів до виїзду). Термінова віза коштує 70 Євро (при подачі документів менше ніж за 7 робочих днів до бажаної дати отримання пакета документів). Віза для дітей до 18 років, пенсіонерам при наявності пенсійного посвідчення, а також студентам до 21 одного року (при пред'явленні студентського документа) оформляється безкоштовно.

Необхідні документи для отримання болгарської візи:
- закордонний паспорт з особистим підписом власника та терміном дії не менше 6 місяців після закінчення поїздки;
- 2 нові кольорові фотографії 3,5 х 4,5 см для дорослих і дітей незалежно від віку;
- візова анкета на отримання болгарської візи;
- для дітей: копія свідоцтва про народження.

У випадку виїзду дитини до 18 років з одним батьком.
Необхідна КОПІЯ довіреності від другого з батьків, а в разі неможливості її отримання - документи, що підтверджують причину відсутності довіреності (копія свідоцтва про смерть, довідка матері-одиночки і т. п.)
У випадку виїзду дитини віком до 18 років без батьків.
Необхідні документи: - КОПІЯ довіреності на вивезення дитини від обох батьків, а у разі неможливості отримання доручення від одного з батьків - документи, що підтверджують причину її відсутності (копія свідоцтва про смерть, довідка матері-одиночки тощо). УВАГА!!! Оригінал доручення на виїзд дитини залишається у туриста. При передачі оригіналу доручення нам наша фірма не несе відповідальності за його збереження.