Один з кращих сучасних курортних комплексів Болгарії, розташований за 35км від міста Варна. У безпосередній близькості з комплексом знаходиться природний заповідник Балтата - рідко зустрічається поєднання моря і лісів з ліанами. Унікальне поєднання природних факторів перетворює Албену у відмінне місце для сімейного відпочинку.
Детальніше
Це древнє красиве чорноморське місто на сьогоднішній день є популярним курортом Болгарії. Балчик розташований в одній з найбільш затишних чорноморських заток посеред білих мальовничих скель. На території міста розкинувся ботанічний сад. Славиться курорт і своїми мінеральними джерелами.
Детальніше
Курорт розташований на березі затоки в природному заповіднику. Пляж курорту Дюни нагороджений «Синім прапором» ЮНЕСКО за чистоту. Дюни являє собою єдиний курортний комплекс готелів, які пропонують високі стандарти обслуговування і розвинену інфраструктуру. 
Детальніше
Курорт Еленіте порівняно новий, побудований в 1985 році. Він розташований на південних схилах гори Балкан, які спускаються до моря, всього в 10 кілометрах на північ від самого великого болгарського чорноморського курорту Сонячний берег.
Детальніше
Золоті піски - це унікальна природа, мальовничий ліс, чудові пляжі, чисте море, мінеральні джерела, незабутня атмосфера. Курортний комплекс Золоті Піски розташований в національному парку Болгарії за 25км від міста Варна. Свою назву курорт отримав завдяки широкому піщаному пляжу з чистим золотим піском. Територія, на якій розташований курорт, оголошена заповідною. Чотири десятиліття люди тут черпають здоров'я, сили і гарний настрій, купаючись в цілющих мінеральних джерелах.
Детальніше
Одне з найстаріших міст Європи, заснований більше трьох тисячоліть тому. Розташований на невеликому півострові за 5км на південь від Сонячного Берега. Місто занесене в список світової культурної спадщини під охороною ЮНЕСКО. На даний час Несебр - це невелике курортне місто, що складається з двох частин: старого та нового міста.
Детальніше
Невелике курортне селище чорноморського узбережжя Болгарії. Це місце дуже підходить для невибагливого і, головне, недорогого відпочинку. При цьому сервіс і ставлення до туристів хороші. Обзор - привабливий курортний і туристичний центр.
Детальніше
Всього за 17км від Варни посеред вишуканого тінистого парку з унікальними видами рослинності і віковими деревами на морському березі поруч з курортом Золоті Піски знаходиться розкішний готельний комплекс Рів'єра. Тут панують тиша і спокій. Це оазис для тих, хто шукає затишок, спокій і комфорт.
Детальніше
Між курортом Золоті Піски та містом Варною розташований найстаріший курорт Болгарії - Святі Костянтин і Єлена, який заслужено пишається славними традиціями гостинності і привітності. Курорт розташований у чудовому зеленому парку з великою кількістю мінеральних джерел. Св. Костянтин і Єлена - поєднання екзотики і сучасності, один з найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя Болгарії.
Детальніше
Відпочинок в Созополі обирають сімейні пари, які шукають тиші і спокою. Припаде він до душі і людям з романтичним характером, любителям старовини і цінителям хорошої болгарської кухні. Відмінним буде і відпочинок з дітьми.
Детальніше
Це найбільший курорт Болгарії, який знаходиться в південній частині Болгарської чорноморської Рів'єри, за 35км від Бургаса. Курорт розташований в красивій затоці у формі півкола. Сонячний берег - відмінне місце для сімейного відпочинку з дітьми.
Детальніше