Пропонуємо вашій увазі найбільш цікаві для відвідування екскурсії в Болгарії.

1. Варна

Вас очікує знайомство з Варною - великим портом на березі Чорного моря, морської столицею Болгарії. У місті, заснованому в 6 столітті до н. е. добре збереглися пам'ятки епохи Римської і Візантійської імперій, є Драматичний і Оперний театри, безліч музеїв та виставкових галерей. Ознайомившись з основними визначними пам'ятками міста, ви зможете відвідати Археологічний музей, що зберігає свідчення давньої історії краю, багату колекцію ікон і церковного начиння; ознайомитися з водним світом в Акваріумі, а також побачити в єдиному на Балканському півострові Дельфінарії виступ дресированих дельфінів.


2. Балчик - Каліакра
Ви відвідаєте Ботанічний сад в місті Балчику історичний мис Каліакра, де скелі золотисто-червоного кольору заввишки до 70м круто обриваються в море. Звідси можна побачити руїни фортечних споруд 14 століття до н.е. в поєднанні з чудовими морськими пейзажами. Мис знаменитий печерами, в яких знаходяться музей і ресторан, де ви зможете оцінити особливості національної кухні.

3. Велико Тирново
Велико Тирново - древня столиця Другого болгарського царства, колиска болгарської архітектури, живопису і літератури. Це захоплююча подорож у минуле країни. Мабуть, ніхто з туристів, що приїжджають до Болгарії, не зможе приховати захоплення дивовижною красою міста. Один з найбільш мальовничих болгарських міст розташований у північного підніжжя Старої Планини на двох берегах річки Янтра. Велико Тирново приваблює туристів з усього світу і викликає їх захоплення своїми численними старовинними архітектурними пам'ятками. Самоводская торгова вулиця поверне вас на більш, ніж сто років тому і познайомить з майстерністю болгарських ремісників.

4. Болгарські монастирі

Ви відвідаєте храм-пам'ятник Олександра Невського в центрі Болгарії. Підніметеся на перевал Шипка до пам'ятника Свободи і усипальниці болгарських і російських солдатів на вершині гори Столєтов. Відвідайте єдиний в Болгарії етнографічний комплекс під відкритим небом Этыра, де справжні майстри-ремісники роблять красиві предмети зі срібла, міді, кераміки, дерева та шкіри. Далі - відвідування Дряновского і Соколовського монастирів. Потім вас чекає екскурсія в резиденцію царів другого Болгарського царства - Арбанасі, а також відвідання Преображенського монастиря.

5. Шипка - долина троянд
Ви дізнаєтеся багато нового про історію та сучасне життя Болгарії, побачите одну з найбільших і найкрасивіших долин Болгарії, в якій ростуть тільки троянди. Тут ви відвідаєте єдиний в Європі Музей троянди, а на заводі зможете придбати фірмову парфумерію, косметику і саме рожеве масло. Екскурсія допоможе ближче познайомитися з його виробництвом. Потім ви підніміться на вершину гори Столєтов, відвідайте пам'ятник російським солдатам і пам'ятник Свободи "Шипка" - місце святе для всіх болгар. Тут вони відстояли свою свободу у важкій і кровопролитній боротьбі з Туреччиною.

6. Національний фольклорний вечір
Фольклорний вечір познайомить вас з національними традиціями і побутом болгар, дасть можливість спробувати болгарські вина і страви, насолодитися мелодійними народними піснями і знаменитими нестинарскими танцями на вугіллі. Вважають, що нестінарство пов'язано з дохристиянськими язичницькими обрядами. Кульмінація обряду - танці босоніж на розжареному вугіллі.
 
7. Риболовля На невеликій яхті ви зможете порибалити у відкритому морі або просто зробити приємну морську прогулянку. Вам приготують вами ж спійману рибу, але навіть якщо ви нічого не зловили - голодними не залишитесь.

8. Камчия
Тур на джипах по гірських і лісових дорогах внесе різноманітність у ваші будні, змінить динаміку вашого відпочинку і створить особливий настрій. Подаруйте собі це переживання - зустріч з неповторною болгарської природою. Вас чекає унікальний біосферний заповідник Камчия, де ви прогуляєтеся спочатку на човні, а потім на джипах, познайомитеся з цікавими людьми і, звичайно ж, спробуєте чудову болгарську кухню.