Бечічі - невелике курортне місто за 2 км на південь від Будви, за 13 км від аеропорту Тіват. Бечічі славиться своїм чудовим золотим узбережжям, оточеним середземноморською рослинністю. Воно було визнано найкрасивішим у Європі в 1936 р., отримавши «Гран Прі» в Парижі, і досі заслужено утримує це звання. Тут розташувалися сучасні готельні комплекси, магазини, ресторани, кафе, бари. Пляжі Бечічі вважаються одними з кращих в Європі. На них регулярно влаштовуються різні спортивні змагання з тенісу, волейболу, баскетболу. Також є можливості для занять параглайдінгом (польоти на параплані, водними видами спорту. В кінці пляжу Бечічі, на березі моря, розташувався мальовничий рибальське селище Рафаїловічи, відомий своїми рибними ресторанчиками. З курортів Бечічі і Рафаїловічи вздовж берега курсує туристичний паровозик, який доставляє туристів в Будву. Він робить зупинки біля кожного готелю, можна дійти і пішки (приблизно за 20-30 хвилин).

Курорт Рафаїловичі - прибержне селище, розташоване за півтора кілометри від Бечічі. Рафаїловичі знаходяться за 63км від столиці Чорногорії Подгориці і за 26км від аеропорту Тіват. У північній частині курорту розташовані готелі, а також воднолижна станція, яка користується великою популярністю серед відпочиваючих. З ресторанів можна порекомендувати ресторани у Рафаиловичах: Porat, Три Рыбаря, ресторан у готелі Splendid. Любителям солодкого сподобається кондитерська Milka, яка знаходиться безпосередньо в Бечичах.

Особливу привабливість курорту надає широкий піщаний пляж протяжністю 1950 метрів. Пляж в Рафаїловічи вважається одним з найкрасивіших і великих пляжів південного узбережжя Адріатичного моря, покритий м'яким золотистим піском. Рекомендуємо відпочинок в курортному селищі поціновувачам пляжного відпочинку: широкий піщаний пляж, ідеально чисте море, водні лижі і маса інших водних розваг не дасть Вам нудьгувати! Любителям тихого і спокійного відпочинку також доведеться по душі селище Рафаїловічи, так як курорт невеликий і спокійний. Тут немає гучних дискотек під відкритим небом або ж популярних молодіжних клубів. За нічними розвагами туристи їздять в Будву (близько 10хв. їзди).

Сім'ям з дітьми, особливо сподобається відпочинок в Рафаїловічи: активна анімація в готелях, плавний вхід в море, різноманіття водних видів спорту на пляжі, а також досить великий Аквапарк з безліччю гірок, басейнів і ледачих річок.