Бар - прибережне місто в 61км від аеропорту Тіват. Це сучасне місто з широкими бульварами і буйною середземноморською рослинністю, яке представляє собою найбільший центр туризму і мореплавання. Це досить велике місто і один з найбільших портів східної Адріатики. Бар - відносно нове місто: сучасні архітектурні стилі і великі площі, широкі тінисті бульвари, обсаджені пальмами, соснами, олеандрам і агавою. Безліч різних туристичних об'єктів, ресторанів, магазинів, спорт-майданчиків.

В 5 км від Бару розташовано невелике курортне селище Сутоморе - славиться своїм великим піщаним пляжем. Основна частина курортної зони в літній час призначена тільки для пішоходів. Пляжі в самому Барі бетоновані. Найкрасивіші пляжі в околицях - Золотий пляж, Перловий пляж, Червоний пляж, Хвиля маслин. Пляжі галькові або піщані.

Пам'ятки Бару і Сутоморе: Старий Бар - місто, що знаходиться в 4 км від моря - музей архітектури під відкритим небом; неподалік від Сутоморе знаходяться 2 фортеці: Голо Брдо і Хай-Нехай. Є невеликий півострів, на якому збереглися руїни монастиря діви Марії. Околиці цікаві для дайверів, так як на мілководді знаходиться затоплена яхта короля Миколи, австро-угорськтй есмінець і німецький крейсер "Форвертц". Найбільший фестиваль в Барі з різноманітною програмою театральних вистав чорногорських і зарубіжних театрів проходить у липні і називається "барська літопис". У серпні проводиться жіночий волейбольний турнір і плавальний марафон.

Рекомендуємо відпочинок в Рив'єрі Барській цінителям пляжного відпочинку. Любителям активного та рухомого відпочинку не дадуть нудьгувати різноманітні велосипедні, пішохідні екскурсії і водні види спорту.