Анталія - це велике туристичне місто європейського рівня на березі середземного моря. Місто є неофіційною столицею - Турецької Рів'єри. Анталія - популярне місце відпочинку туристів з різних країн світу. Це привабливий куточок для відпочинку з пальмовими деревами на вулицях, красивими парками, шикарними готелями, ресторанами, нічними клубами і ласкавим морем.

Місто простягається вздовж затоки і побудоване на висоті 39 метрів над рівнем моря на кам'янистому узбережжі біля підніжжя величних гір. На тлі блакитного неба гори Таври ще більше підкреслюють красу цих місць.

Символом Анталії став елегантний мінарет, побудований в центрі міста сельджукским султаном. Щоб отримати повне враження про місто, спробуйте проїхати через Анталію на трамваї. Його маршрут перетинає практично все місто з заходу на схід.

Де можна відпочити в Анталії на пляжі? У старому місті є крихітний пляж Мермерлі поруч з бухтою для яхт. В 12км від центру на схід знаходиться піщаний пляж Лара, а на західній околиці міста - досить великий піщано-гальковий пляж Коньяалти. Річка Дюден довжиною всього 15км, що протікає по околицях Анталії, утворює два водоспади: верхній Юкарі Дюден Шелалеси - приблизно в 14км на північний схід від центру, і нижній Ашагы Дюден - по дорозі до пляжу Лара. Крім того, за 18км від міста знаходиться ще один водоспад - Куршунлу.

В околицях Анталії розташовано багато пам'яток, для відвідування яких потрібно чимало часу. Загалом, це місто варто відвідати не один раз.