Аланья - найтепліший курорт Туреччини. Гори Таври захищають Аланью від вітрів, і завдяки цьому температура повітря тут завжди на кілька градусів вища. Турецька Рів'єра знаходиться на березі Середземного моря, серед апельсинових і лимонних садів на величезному скелястому мисі.

Прекрасно збереглася Візантійська фортеця - головна визначна пам'ятка Аланьї. Добре збереглася Червона вежа, яка захищала гавань. Аланья також відома своїми печерами, найвідоміша з яких Далматаш. Аланья - це древнє місто, вона була заснована ще в четвертому столітті до н. е. і деякий час була базою піратів. З тих часів залишилося безліч легенд про криваві битви і скарби.

Сьогодні Аланья є популярним місцем відпочинку для туристів. Сучасні готелі, пансіонати і кемпінги розташувалися на піщаних пляжах вздовж всього узбережжя. У місті велика кількість ресторанів, барів і дискотек. Всі найкращі дискотеки знаходяться біля порту. Проте відпочинок в Аланьї - це не тільки насолода природою і культурно-історичними пам'ятками. Місто славиться ідеальним пляжним відпочинком. Піщаний пляж курорту тягнеться на 3км до заходу і на 8км на схід від центру міста. На пляжі вас чекають різноманітні розваги і всілякі водні види спорту.

Аланья - справжній рай для тих, хто прагне зробити свій відпочинок в Туреччині максимально приємним і насиченим. Приголомшливі пейзажі, історичні пам'ятники, розслаблююча пляжна атмосфера і жваве нічне життя, численні бари, ресторани і магазини - все це робить відпочинок в Аланьї дійсно незабутнім.