В сезоні 2024 тури в Туніс можливі з вильотом з Кишинева, Бухареста, Варшави та інших європейських міст. Якщо знаходитесь в Україні, то зручніше виліт з Кишинева. Найнижчі ціни на тури з Бухареста, якщо знаходитесь в Румунії або самостійно туди готові доїхати.
Якщо ви вже не раз відпочивали в Єгипті та Туреччині, а хочеться чогось новенького, недалеко і не дуже дорого - наша рекомендація Туніс. Тури в цю північноафриканську країну підійдуть як для сімейного і парного пляжного відпочинку, так і для поціновувачів національного колориту країни і різних пам'яток, яких в Тунісі достатньо багато. Тур в Туніс можна придбати у нас, при цьому отримавши вичерпну консультацію від менеджерів, які побували там і поділяться власними враженнями.

Тури в Туніс: особливості і наші рекомендації

  • для молоді і тих, хто хоче подорожувати по країні, рекомендуємо бронювати готель у Суссі; для пляжного готельного відпочинку більше підійдуть регіони Хаммамет, Монастір, Махдія;
  • тури в Туніс часто потрапляють до гарячих турів;
  • якщо для тури в Туніс вибрано конкретний готель, рекомендуємо бронювати заздалегідь.
Нижче представлені орієнтовні ціни на популярні готелі в Тунісі з вильотом з Кишинева. Найбільш оптимальні пропозиції з урахуванням всіх ваших побажань зможе запропонувати наш менеджер за запитом. Також ви зможете самостійно підібрати тур в Туніс через Пошук туру
Готель:
Сортування:
Країна:
Туніс
Курорт:
Хаммамет
Ночей:
7
Харчування:
Ціна за людину в DBL:
від 23 511 грн.
Наш коментар:
Невеликий готель для економного відпочинку. Ввічливий персонал, скромні акуратні номери, гарне харчування. До моря 5-7 хв. пішки. Рекомендуємо для сімейного та молодіжного відпочинку.