Об'єднані Арабські Емірати є однією з найбільш популярних і розвинених туристичних країн у всьому світі. Відпочинок в Еміратах оцінять як любителі пляжного відпочинку і всіляких розважальних заходів, так і мандрівники, які бажають познайомиться з національними особливостями і колоритом ОАЕ. Тури в Арабські Емірати відкривають всі можливості для відвідування відомих пам'яток країни, насиченого активного відпочинку, відмінного шопінгу, чудового проведення часу на пляжах Індійського океану і Перської затоки. Тури в ОАЕ - це також одні з кращих в світі готелів, високий рівень обслуговування, де б ви не знаходилися, безпека перебування в будь-який час доби. Поїздка в Емірати-чудовий спосіб добре відпочити і одночасно насолодитися всіма барвами східного світу.

ОАЕ: особливості подорожі
  • Тури в ОАЕ з Києва можна забронювати майже на будь-які дати, Вильоти також можливі з інших великих міст України, час польоту становить близько 5 годин;
  • національні традиції країни вносять ряд обмежень у відпочинок детальніше;
  • кращими еміратами для здійснення покупок є Дубаї і Абу-Дабі.
Нижче представлені орієнтовні ціни на популярні готелі в ОАЕ. Самостійно підібрати тур в ОАЕ або перевірити ціну на готель, що зацікавив, можна через Пошук туру. Найбільш оптимальні пропозиції з урахуванням всіх ваших побажань зможе запропонувати наш менеджер за запитом.
Готель:
Сортування: